Uzalezniony :(

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gulus »

No cóż, w takim razie mój pomysł odpada. Miałem też takie restarty komputera, z niebieskim ekranem, ale prawie zawsze podawana przyczyna awarii miała swe źródło w sterownikach do karty graficznej, po reinstalacji systemu uspokoiło się.

Za to zaciekawiła mnie inna rzecz, chyba jednak bez związku s Twymi problemami: nie "kłóci" Ci się antywirus Pandy z zaporą innej firmy? Kiedyś próbowałem czegoś takiego i musiałem odinstalować wszystkie, pozostając na antywirusie i firewallu z Pandy.

gulus
Obrazek
barman44
Posty: 61
Rejestracja: czw kwie 15 2004, 19:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: barman44 »

:) do niebieskiego ekranu też doszedłem. po którejś instalce wyłączyłem w trybie awaryjnym opcję automatycznego restartu podczas błędu. i przy włączaniu kompa pokazywało mi wszystkie sterowniki a w momencie gdy się zawsze resetował wyskakiwał bluescreen za każdym razem inny i trzeba było samemu reset zrobić. a w tym bluescreenku był np. taki tytuł PAGE NOT DEFAULT AREA (czy coś takiego nie pamietam dokładnie bo po przedostatnim przeinstalowaniu już ten bluescreen sie nie pokazywał chociaż włączyłem tą opcję) z pandy narazie jestem zadowolony i chyba nie kłóci sie z zaporą sieciową :P wogóle jak narazie to najlepszy program antywirusowy jaki miałem (wersja 90-ciodniowa z twojego niezbędnika)
Awatar użytkownika
Ślimak
Posty: 62
Rejestracja: czw lip 29 2004, 7:23
Lokalizacja: Borne Sulinowo (wcześniej Szczecinek i Toruń :) )

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ślimak »

Barman, jak masz możliwośc to wstaw kosci pamięci do innego kompa ( lub do swojego z innego :) ) . Ja miałem podobne kłopoty i okiazało sie, że miałem uszkodzoną jedną kośc, jak komp się odwoływał do danej komórki pamieci to się wywalał robiąc" błękitne ekrany śmierici" i takie tam różne restarty. wymiana kosci pomogła.
A takie coś robię w realu ;)
Majówka z ASG http://pl.youtube.com/watch?v=ti2nEMwScwc
Awatar użytkownika
Frytek
Posty: 252
Rejestracja: pt maja 02 2003, 14:39
Lokalizacja: Kielce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frytek »

Również więcej siedzę przed kompem niż przed modelem ... W ostatnim czasie nawet przed kompem było ciężko siedzieć .... Jest u mnie coś takiego jak przca...:(
ODPOWIEDZ