Gumowe koła- jak oszlifowac?*

krótko mówiąc po polsku: Tutorial

Moderatorzy: kartonwork, Rafal N.

galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

włąśnie z kawałka kartonu potem sobie zrobiłem :)
taki stożek bez podstawy i z dzurką na końcu :) i zamiast zapałki wykałaczka :)) a wtedy wszystko ok :D
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
kroopek
Posty: 6
Rejestracja: pt paź 08 2004, 13:41

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kroopek »

takiej miniwiertarki to nie posiadam...ale jak byłem mały to ogladałem czesto MacGyvera, moze wykombinuje cos z obrotowej szczotki do zebow mojego brata
marciu11
Posty: 130
Rejestracja: ndz lut 08 2004, 2:46
Lokalizacja: Lubuskie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marciu11 »

kroopek pisze:takiej miniwiertarki to nie posiadam...ale jak byłem mały to ogladałem czesto MacGyvera, moze wykombinuje cos z obrotowej szczotki do zebow mojego brata
Hejka
Niestety za slaba. Ale popieram koncepcje ostrego noza. Nie sa potrzebne zadne skalpele czy cuda techniki, choc nie wiem jak w oglm mozna bawic sie w sklejanie choc by plasiku bez podstawowych narzedzi. Ale znam takich ktorym wystarcza same nozyczki :D:D Wedle gusu :) Tu wystarczy zwykly noz do tapet - taki z odlamywanymi ostrzami - to kupisz wszedzie.
Sama opone dla utwardzenia mozna na jakis czas umiecic w zamrazalce Guma stwardnieje na tyle ze nie bedzie sie cigla tak za nozem lub papierem ciernym - tylko papier msi byc brobnitki - to tez kupisz w wiekszosci sklepow za takim asotymentem.
Pozdrawiam i powodzenia - i jak masz jak to pochwal sie po skonczonej robocie ekektem koncowym
MarCiu
Awatar użytkownika
wisa
Posty: 129
Rejestracja: czw kwie 15 2004, 16:49
Lokalizacja: Elbląg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wisa »

Do oszlifowania opon polecam metodę marciu11. Wrzucasz do zamrażarki i potem szlifujesz drobnym papierem
GCBA w montażowni :)
ODPOWIEDZ