Diorama Mundzia - Pierwszy element - BMW R-75

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

ODPOWIEDZ
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Wez no kurna Mundziu luknij tutaj :!: Moje gratulacje :szampan:
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Vivit
Posty: 1717
Rejestracja: wt mar 11 2003, 8:42
Lokalizacja: Koszalin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Vivit »

Edziu kurna chata ..fotka tygodnia...:zeby: moje gratulacje a tak swoją drogą motorek pierwyj sort...podoba mi się on live....i to dobrze wróży kiiiiiibelwagenowi.....:)
Pozdrawiam okrętowiec Vivit
Obrazek
Awatar użytkownika
qrchak
Posty: 673
Rejestracja: pn sie 25 2003, 19:19
Lokalizacja: Wawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qrchak »

:spoko: A Dragon kurna wypuszczafigurki francja 1940r. By kurna pasowały do wcześniejszej wersji dioramki :oczko:
Si vis pacem, para bellum.
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Moi drodzy, zbliża się do końca milowymi krokami relacja z budowy motórka. Przed nami nastepne elementy. W tym żołnierzyki, ale niestety nie te z Dragona, o których pisze Qrchaczek, bo niestety nie ten okres dziejów. Musiałbym wybierać między "niszczycielami czołgów", a motórkiem. Do motórka już się przyzwyczaiłem, zatem niech zostanie.

W załączeniu dwie fotki wykonane przez Vivita, co oczywiście oznacza nowy eksperyment. Ujęcia te same, tylko, że pierwsza fotka z użyciem lampy błyskowej, a druga bez. Co kto lubi.....

42. BMW R 75 - 16 Obrazek 43. BMW R 75 - 17 Obrazek


Uśmiech eksperymentalny,
Ostatnio zmieniony śr cze 22 2005, 22:15 przez Edmund_Nita, łącznie zmieniany 3 razy.
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Dzięki Okonku i Vivicie za gratulacje. Trochę jestem zdziwiony wyróżnieniem w postaci fotki tygodnia, ale jak już jest , to bardzo się cieszę.

Na zakończenie wątku jeszcze dwie fotki, taken by Vivit, ukazujące motórek na tle mojego przymiaru modelarskiego. Plan ogólny i małe zbliżonko.

44. BMW R 75 - 18 Obrazek 45. BMW R 75 - 19 Obrazek


P.S.: Drodzy moderatorzy, proszę o radę. Czy dla Kubelwagena mam otworzyć nowy, odrębny wątek, czy też lepiej będzie zmienić tytuł wątku o BMW i wstawić Kubelwagena po motórku?

Uśmiech motórkowo-finalny,
Ostatnio zmieniony śr cze 22 2005, 22:19 przez Edmund_Nita, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
qrchak
Posty: 673
Rejestracja: pn sie 25 2003, 19:19
Lokalizacja: Wawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qrchak »

Myślę że osobno, tylko daj na początku linkę do tego wątku, łatwiej będzie się przekopać przez pojedyńcze wątki niż jeden gigantyczny :oczko:
Si vis pacem, para bellum.
Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gulus »

Jejku ale ręka!!!

gulus
Obrazek
Fidel
Posty: 405
Rejestracja: pt sty 23 2004, 10:36
Lokalizacja: Żywiec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fidel »

Edmundzie fajny ten motor oj fajny :D a kubelwagena będziesz robił z jakiego zestawu :?: Tamiya jest super a Italeri taka dosyś średnia.

Pozdrawiam Paweł
Ukończone: M 113 Fitter
peter
Posty: 561
Rejestracja: wt sty 06 2004, 15:25
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: peter »

nie jest taka zła. tylko narobić się trzeba rzeczywiście ciut więcej. ale za to o połowę tańsza :)
zapraszam na Forum Historyczne
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Cześć Fidel. Italeri. I to ze względów ekonomicznych. Peter pisze, że dwa razy tańsza. U nas w Koszalinie trzy razy tańsza niż Tamiya. I wszystko jasne. Mam możliwość grzebania w Tamiyi w sklepie (zaprzyjaźnieni handlowcy), to popatrzę jakie tam różnice występują i coś pokombinuję. Zapewniam, że kubelwagen nie będzie sklejony wprost z pudełka. Niektórzy na forum - nie będe wskazywał drogi Fidelu palcem - postawili wysoko poprzeczkę, że nie wypada ot tak sobie byle co zbudować. A poza tym ten strasznie wymagajacy Wujek. Ciągle się czai. Czuję jego oddech na plecach.

Uśmiech nowozarazwątkowy,
Ostatnio zmieniony śr cze 30 2004, 12:57 przez Edmund_Nita, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ