[Relacja] Lokomotywa elektryczna uniwersalna EU07-353

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
darek5001
Posty: 28
Rejestracja: pn lis 22 2004, 9:59
Lokalizacja: Iława

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: darek5001 »

Czy możesz zdradzić z jakich materiałów korzystasz(chodzi mi o dokumentację) pyzatymi oczywiście które wymieniłeś w tej relacji?
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Adamowicz
Posty: 153
Rejestracja: pt lut 18 2005, 8:28
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
x 13

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adamowicz »

Witam,
przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam, ale przegapiłem, że w tej relacji jest jeszcze jakaś aktywność :oops:

darek5001: cała dokumentacja oparta jest na przytoczonych w relacji materiałach i całej masie zdjęć z Internetu, których źródła nie podam, bo ich adresu nie pamiętam lub już nie istnieją. W tej chwili najważniejsza część materiałów jest dostępna na stronie ubottda. Brak tylko strony Jacka Jastrzębskiego, gdyż przepadła wraz z całym serwisem LHSu :( . Mimo to w tej chwili "siódemka" jest chyba najlepiej udokumentowaną polską lokomotywą w Internecie.

Przy okazji muszę zmartwić stałych widzów, że relacja zostanie wznowiona dopiero w przyszłe wakacje z powodu prac nad tramwajem 5N. Lecz, jak już było powiedziane, niech żywi nie tracą nadziei...

Pozdrawiam,
Paweł
BANDI
Posty: 8
Rejestracja: czw gru 10 2009, 20:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BANDI »

Hej, za 3 miesiące minie dwa lata od ostatniego wpisu jak tam budowa???
Awatar użytkownika
Adamowicz
Posty: 153
Rejestracja: pt lut 18 2005, 8:28
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
x 13

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adamowicz »

Witam,
Przede wszystkim dzięki, że ktoś tu jeszcze zagląda. Relacja będzie kontynuowana, za daleko z tym zabrnąłem, żeby to teraz rzucić. Tak długa przerwa w klejeniu wynika częściowo ze "zmęczenia" tematem, a częściowo z różnych dodatkowych obowiązków (a to dłuższy wyjazd, a to praca magisterska). Na szczęście ochota na klejenie wróciła, a dokumentacja została uzupełniona o brakujące wyposażenie. Jednak pierwsza w kolejności do wykończenia jest eNka, na którą prawdopodobnie strawię najbliższe wakacje. Potem wracam do "siódemki".

Pozdrawiam i do usłyszenia.
Paweł
Awatar użytkownika
Kamilm
Posty: 40
Rejestracja: ndz paź 10 2010, 22:24
Lokalizacja: Katowice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilm »

Witam. Nie chcę być nadgorliwy, ale siódemeczka miała być kontynuowana po wakacjach, a tu za niedługo listopad. Wiem, że są rzeczy ważniejsze, ale czy długo jeszcze publika musi czekać? Swoją drogą jestem pod wrażeniem :shock: , a forum odkryłem dzięki tej relacji :D. Patrząc na pańską pracę zaczynam się zastanawiać czy nie ma pan nadprzyrodzonych zdolności :haha: . Czekam z niecierpliwością.
Pozdrawiam Kamil

Ukończone: B-25 Mitchell
Awatar użytkownika
hamfast
Posty: 44
Rejestracja: czw mar 23 2006, 7:50
Lokalizacja: Głogów, Wrocław, Opole

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: hamfast »

Czekam z utęsknieniem na zakończenie budowy i relacji :-)
Szczerze przyznam, że jeśli wchodzę na kartonwork, to zawsze zaczynam od tej "siódemki".

Proszę nie pozwolić jej kurzyć się na szafie, jak ja mojemu ratuszowi w Lewinie Brzeskim, za który też dostałem parę pochwał...

Nie stawiam się w rzędzie z Panem, bo "siódemka" jest o niebo całe lepsza i dalej pociągnięta, ale właśnie dlatego proszę - jak zapewne cała rzesza zapaleńców - o ciąg dalszy.

Zbrodnią byłoby teraz nie skończyć.
Geometria wykreślna wielką nauką jest. I bardzo przydatną. Przynajmniej modelarzom.
Awatar użytkownika
draccus
Posty: 548
Rejestracja: śr mar 18 2009, 21:07
Lokalizacja: Łódź
x 31

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: draccus »

Pozwolę sobie odświeżyć wątek i zachęcić jakoś autora do dalszej pracy tak jak poprzednicy tym wątku :)
Pozdrawiam :D
Na warsztacie
Ty51-1 BR52 Zags
Galeria
Schienenwolf|Liebherr 954 Litronic|Ghs|SSyms|Rnh
ODPOWIEDZ