*[Galeria/Czołg] T-70, wydawictwo WAK, skala 1:25

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tommy-79
Posty: 87
Rejestracja: pn sie 16 2010, 8:17
Lokalizacja: Żary
x 4

*[Galeria/Czołg] T-70, wydawictwo WAK, skala 1:25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tommy-79 »

Kończąc KRAZ-a w przerwach technologicznych czekając aż farba, szpachla wyschnie zacząłem sklejać T-70 z WAK-u. Modelik przyjemny, bez problemów. Po raz pierwszy zastosowałem laserowe gąski, co zdecydowania przyśpiesza budowę i poprawia efekt końcowy. Po raz pierwszy również zdecydowałem się na lekkie brudzenie modelu.
Modelem tym chcę zacząć większy projekt, a mianowicie skleić serię ważniejszych czołgów T-XX. Czy się uda, czas pokaże.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
w trakcie: SM 03
gotowe: CWS T-1; ISU-122; Jagdpanzer IV Ausf.F; Leopard A4; Mercedes Benz L 3000; Mk.VIII-CROMWELL IV, PzKpfw II Ausf.C; PzKpfw III Ausf.M; PzKpfw V Panthera Ausf.G; PzKpfw VI Tiger I; SdKfz 7-2; SdKfz 234-2 PUMA; SG-122; Sturmgeschutz IV (SdKfz 163); Mazur D-350; T-28
KRAZ 255B; T-70; 4TP; Px 29; T-34
dr Manfred
Posty: 420
Rejestracja: pn cze 27 2005, 19:41
x 1

Re: [G] T-70, wydawictwo WAK, skala 1:25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dr Manfred »

tommy-79 pisze: (...) Modelem tym chcę zacząć większy projekt, a mianowicie skleić serię ważniejszych czołgów T-XX. Czy się uda, czas pokaże.
Idea słuszna! Pomyśleć, że tyle znanych i popularnych czołgów z gatunku T-XX czeka jeszcze na wydanie w kartonie lub wznowienie. Może kiedyś to nastąpi, choć wątpię.
A Twoje T-70 bardzo elegancko wykonane.
Ostatnio zmieniony czw wrz 24 2015, 11:18 przez dr Manfred, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sklejacz Maciej
Posty: 500
Rejestracja: ndz wrz 08 2013, 9:51
Lokalizacja: Luboń
x 65

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sklejacz Maciej »

Bardzo miło zawiesić oko na tak solidnie wykonanym modelu. Jest co podziwiać, więc podziwiam.
obecnie zamrożony:Iskander M (MZKT 79300 Astrolog)

już po:T-72M, Opel Blitz 3,6S, SdKfz 233.
ODPOWIEDZ