[S] Duży zbiór kartonówek

giełda artykułów modelarskich

Moderatorzy: kartonwork, Bartosz B.

ODPOWIEDZ
Krzysztof
Posty: 3
Rejestracja: ndz cze 22 2014, 19:14
Lokalizacja: Warszwa

[S] Duży zbiór kartonówek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Krzysztof »

Najpierw coś o sobie. Od 8-go roku życia sklejam kartonówki. Rozpoczęłem od czasopisma "Miś", w którym na rozkładówce były fajne rzeczy do sklejania. Wkrótce po tym przyszła kolej na "Małego Modelarza", któremu jestem wierny do tej pory. Po 1990 roku powstało wiele firm produkujących kartonówki. Czas, a właściwie jego brak nie pozwalał mi na klejenie modeli. Ale kupowałem wiele, z myślą, że kiedyś (na emeryturze ?) będę miał czas na ich klejenie. Teraz, jestem świadom, nie dam rady skleić wszystkich modeli jakie posiadaam. Postanowiłem więc odłożyć sobie kilka, a pozostałe sprzedać młodym (młodszym?) Modelarzom. Jest tego ponad 40 firm, a modeli ponad 700 sztuk (tak - siedemset!). M.in.:Haliński - 33, JSC - 115, GPM - 84, FLAY MODEL - 100, MM - 94szt. Chciałbym sprzedać to wszystko najlepiej w całości lub - gorsza opcja, firmami, np. wszystki MM, wszystkie JSC, itd. Nie będę sprzedawał pojedyńczych egzemplarzy. W najgorszym przypadku, od 5-ciu numerów w zwyż. Oczywiście przy zakupie całości cena będzie dużo niższa. Wszystkie ceny podlegają negocjacji. Według obecnych cen całą kolekcję wyceniam na ponad 22 tysiące złotych. W kolekcji znajdują się numery zabytkowe:Model Bogen, niektóre MM, itd. Proszę o poważne i rzeczowe rozmowy i propozycje. Proponuję kontakt telefoniczny na numer: 501 828 685, od 9 - 22, gdyż nie jestem zbyt biegły w komputerze. Pozdrawiam
Krzysztof
Posty: 3
Rejestracja: ndz cze 22 2014, 19:14
Lokalizacja: Warszwa

[S] Duż zbiór kartonówek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Krzysztof »

Chciałem tylko dodać, że jak ktoś sobie życzy wykaz tych modeli, to proszę napisać na mojego emaila: k_drabinski@tlen.pl
Krzysztof
Posty: 3
Rejestracja: ndz cze 22 2014, 19:14
Lokalizacja: Warszwa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Krzysztof »

Jeszcze tylko dodam, że za całą kolekcję proponuję 16 tys. zł. PROPONUJĘ!
Zed
Posty: 9
Rejestracja: śr wrz 26 2012, 18:38

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zed »

Witam,

Podczepię się pod temat aby dodać kilka słów odnośnie moich doświadczeń. Transakcja z Panem Krzysztofem to czysta przyjemność. Rzeczowy, bezproblemowy i miły kontakt. Przesyłka z modelami bardzo dobrze zabezpieczona na czas transportu. Polecam wszystkim tym, którzy jeszcze się wahają!

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ