CP 1/2008 PWS-10

zapowiedzi nowych modeli i prezentacje juz wydanych

Moderatorzy: Tomasz D., kartonwork

Awatar użytkownika
laszlik
Posty: 2056
Rejestracja: pn cze 07 2004, 1:42
Lokalizacja: WAW
x 109

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: laszlik »

Pewnie z obawy o to że ktoś mógłby przypadkiem wystartowac szybciej z tak popularnym tematem i ubiec OSTOJĘ. Wtedy pewnie współmodelarze zasiadający naogół w pierwszych rzędach nie zasiadali by w nich z takim entuzjazmem, bo już by to wcześniej widzieli gdzie indziej no i w takim wypadku popularnośc spada na łeb... Ja też zaraz rozpocznę kilka relacji. Jutro zakładam wątek Ju-87, pojutrze Folgore następnie za dwa dni Jak-1b, potem Lightning od Hala, Bf-109 E/7, Spitfire Vb Trop, KI-84 Hayate i na koniec Thunderbolt. Jak już pozakładam sobie wszystkie zwiastuny, to będę miał pewnośc że nikt mnie nie ubiegnie w przyszłości, chociaż już mnie ubiegali w przeszłości... A jakby wasz synek którego jeszcze nie macie w przyszłości przechodził tędy do przedszkola przyszłości... :haha: I nie mówcie mi że nie macie synka bo w każdej chwili miec możecie...
No, i teraz to przynajmniej nikt mnie nie ubiegnie z kolejnością planowanych na najbliższe dwudziestolecie modeli. Zawsze będę mógł odszukac ten post i wskazac że to JA pierwszy sobie taką kolejnośc tych modeli ustaliłem a ten kto chce robic takie same modele w takiej samej kolejności popełnia plagiat i zaraz mu sprawę cywilną wytoczę... :haha:
Eeeech, ręce opadają nie?
-Dziadku, ruskie w kosmos poleciały!
-Wszystkie?
-Nie, dwóch tylko.
-To co mi d... zawracasz!?

ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
Romano666
Posty: 22
Rejestracja: sob mar 08 2008, 15:56
Lokalizacja: Koło

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Romano666 »

Panowie nie dajmy się zwariować nie ilość się liczy lecz jakość.
Miło jest popatrzeć jak jakiś modelarz z modelu na model poprawia swój warsztat aż w końcu robi taki egzemplarz że aż dech zapiera.
I wtedy staje się wzorem dla innych i nie ważne że budowa modelu trwa rok liczy się efekt końcowy.
To tak jak z muzyką letnich przebojów jest wiele i szybko o nich zapominamy ale prawdziwych zespołów np takich jak queen do których stale wracamy i na których wychowują się coraz to nowe pokolenia jest niewiele.
WIĘC NIECH NASZE PRACE MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE DOBRY MODEL OBRONI SIĘ SAM I BĘDZIEMY DO NIEGO WRACAĆ I NOWI MODELARZE BĘDĄ SIĘ UCZYĆ I PODZIWIAĆ TAKI EGZEMPLARZ NIEZALEŻNIE KIEDY I W JAKIEJ KOLEJNOŚCI ZOSTAŁ ZROBIONY.
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

Romano666 pisze:Panowie..............................................................................ZROBIONY.
a jak to się ma do tego iż nie mamy tutaj żadnego modelu ? a tylko jego zapowiedź z dumnie użytym słowem RELACJA
Awatar użytkownika
Toff
Posty: 311
Rejestracja: wt lip 12 2005, 15:32
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Toff »

Wy wszyscy to chyba nie macie co robić że tak intensywnie się produkujecie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
OSTOJA
Posty: 1216
Rejestracja: pt gru 19 2008, 14:08
Lokalizacja: Mielec (Ostróda, Iława)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: OSTOJA »

Toff pisze:Wy wszyscy to chyba nie macie co robić że tak intensywnie się produkujecie.
Święte słowa. Tak sobie myślę, że co najzagorzalsi dyskutanci powinni ze swoimi dyskusjami, proroctwami i wizjami przenieść się raczej tutaj. Jako, że niewiele robią a zawsze mają dużo do powiedzenia tylko, że to raczej pustosłowie ot takie "jedna baba drugiej babie".
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.
W imadle:
Dorobek
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

No tak, w myśl przysłowia: Gadał dziad do obrazu a obraz do dziada ani razu widzę, że dalsza dyskusja z osobnikami którym już żadnej wiedzy nie da się wcisnąć nie ma najmniejszego sensu. W związku z tym że temat ten nie jest relacją przenoszę go do działu Zapowiedzi i prezentacje, choć cholera wie czego zapowiedzią on jest, a jako prezentacja nadaje się psu na budę.
OSTOJA pisze:że to raczej pustosłowie ot takie "jedna baba drugiej babie".
Kolego Ostoja, jeśli to co uskuteczniamy powyżej to dla Ciebie "pustosłowie" to jak nazwać Twoje notoryczne wpisywanie bzdetów gdzie tylko się da, a psujące krew tak wielu forumowiczom ?
Od dnia dzisiejszego wszelakie Twoje wpisy w stylu "zasiadam i obserwuję" będą kasowane.
Awatar użytkownika
laszlik
Posty: 2056
Rejestracja: pn cze 07 2004, 1:42
Lokalizacja: WAW
x 109

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: laszlik »

Romano666, nie rozumiem o co Ci chodzi i w jakim celu napisałeś swój post i co ma on wnosic.? My się nie dajemy zwariowac, a co do ilości i jakości to przecież właśnie o to mi chodzi żeby stawiac na to drugie. Poza tym to nie bardzo widzę związek tych złotych myśli które przytoczyłeś z tym co tu się dzieje.
Toff, my wszyscy, tzn kto? I co to znaczy produkowanie się? Póki oc to moim zdaniem najbardziej wyprodukował się autor zakłądając to coś. Jeżeli myślisz o Tomaszu D i o mnie to raczej jest to wytykanie czegoś co nas wk...rwia. Jeżeli o mnie chodzi, to czy Ci się to podoba czy nie będę komentował takie "pustaki" tak samo jak teraz lub jeszcze bardziej dobitnie. W końcu jestem ZŁYM SQUADOWNIKIEM a to zobowiązuje... :haha:
Tomek, dobry pomysł!
-Dziadku, ruskie w kosmos poleciały!
-Wszystkie?
-Nie, dwóch tylko.
-To co mi d... zawracasz!?

ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
OSTOJA
Posty: 1216
Rejestracja: pt gru 19 2008, 14:08
Lokalizacja: Mielec (Ostróda, Iława)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: OSTOJA »

Dalszy ciąg relacji jest tutaj. :papa:
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.
W imadle:
Dorobek
ODPOWIEDZ