V INOWROCŁAWSKI KONKURS MODELARSKI 9-10 kwietnia 2011

kalendarium

Moderatorzy: Tomasz D., kartonwork

Hobby
Posty: 62
Rejestracja: pt mar 12 2010, 1:03
Lokalizacja: Inowrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hobby »

A ja wam dziękuję za wspaniały udział, wielkie zrozumienie i wielki ukłon w naszą stronę na samym końcu, kłaniam się jeszcze niżej, ... [bęc] oj, guza sobie nabiłem :D
Niech Cię nie zraża myśl moja prosta, smutny efekt reform szkolnictwa.
ObrazekObrazek
andrew50
Posty: 96
Rejestracja: ndz gru 10 2006, 14:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: andrew50 »

Doceniamy chęci i ofiarność... ale poddajemy się walkowerem w rywalizacji o niższy ukłon (oczywiście wyłącznie w trosce o całość posadzki...!). Jeśli należycie zadbasz o pielęgnację w/w guza, przy następnej okazji postaramy się zapewnić dobry okład (Kasia już zaczyna studiowanie podręcznika pierwszej pomocy pourazowej; choć na razie pierwszy wniosek z lektury brzmi: "dobić, żeby się nie męczył")!
Pozdrowienia
K&A
Hobby
Posty: 62
Rejestracja: pt mar 12 2010, 1:03
Lokalizacja: Inowrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hobby »

Trochę mało czasu mam, muszę w pracy nadgonić zaległości, ale pierwsza partia fotek z prologu.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

--
Niech Cię nie zraża myśl moja prosta, smutny efekt reform szkolnictwa.
ObrazekObrazek
Hobby
Posty: 62
Rejestracja: pt mar 12 2010, 1:03
Lokalizacja: Inowrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hobby »

Niestety dziennikarze jak zwykle przyszli kiedy już się ludzie pakowali, ale jeszcze było co obejrzeć.

Obrazek
Niech Cię nie zraża myśl moja prosta, smutny efekt reform szkolnictwa.
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ