[Szczecin] Spotkanie modelarskie 17.04.2011 Niedziela 17:00

kalendarium

Moderatorzy: Tomasz D., kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
konradoo
Posty: 178
Rejestracja: pt lip 10 2009, 14:26
Lokalizacja: Szczecin
x 2

[Szczecin] Spotkanie modelarskie 17.04.2011 Niedziela 17:00

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: konradoo »

Witam wszystkich

Serdecznie zapraszam WSZYSTKICH Modelarzy na kolejne spotkanie przy piwku. Tradycyjnie spotykamy się w "Petit Paris" przy ul. św. Wojciecha 11 w Szczecinie. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 17 kwietnia o godzinie 17.00. Rezerwacja została już dokonana.

Na spotkaniu chciałbym abyśmy omówili jedno z największych wydarzeń modelarskich w naszym mieście, imprezę jaka odbyła się w dniach 1-3 kwietnia tj. I Festiwal Modelarski PAPRYKARZ 2011. A także fakt powstania Nieoficjalnej Grupy Modelarskiej, cały czas zgłaszają się do nas osoby chętne do współpracy i teraz mają szanse aby pojawić się na oficjalnym spotkaniu i bliżej się z nami zintegrować.

UWAGA !!!
Na spotkanie zapraszam serdecznie WSZYSTKICH modelarzy, wraz ze swoimi ładniejszymi połówkami !!! Zaproszenie jest aktualne również dla miejscowości ościennych. Dodatkowa prośba do każdego z was kto robił zdjęcia na festiwalu, aby zabrał je ze sobą na spotkanie. Najlepiej aby były one nagrane na płytce CD, pozwoli nam to wyselekcjonować najlepsze zdjęcia w celu uzupełnienia galerii na naszej oficjalnej stronie. Jeżeli ktoś będzie wyrażał chęć posiada zbioru zdjęć z festiwalu, będzie taka możliwość ale dopiero po zebraniu wszystkich.

Pozdrawiam Konradoo
Awatar użytkownika
Hastur
Posty: 421
Rejestracja: ndz sie 29 2010, 23:33
Lokalizacja: Kołobrzeg
x 47

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hastur »

Na festiwalu byłem - zdjęcia zrobiłem, ale raczej nie dam rady dotrzeć 17.04.
Za to mogę wam wysłać płytkę, ew. prześlę spakowany plik ftpem.

Wyślij adres, jeśli jesteście zainteresowani...
ODPOWIEDZ