Jakiś new panzer w 1:15 ..:)

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bigtank
Posty: 542
Rejestracja: pn lis 01 2004, 16:35
Lokalizacja: wrocław
x 35

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bigtank »

Edmundzie , poczkamy pare dni i obadamy ,może ktoś podejmie wyzwanie :cool: . Zresztą jak przyjdzie co do czego to może sam kurde se jakoś wydłubam tę plakietkę . Ale dzięki za dobre słowo ...
A co tam, niżej fota jak siedzę ciemną nocką i kombinuję jak te cholerne blachy dopasować coby mocowania wahaczy jakoś wsunąć później . Trza było mi wsadzić kawałek prostokątnego plastyku zamiast spodu i laska nebeska tudzież spokój święty . Nawet nie chcę myśleć co będzie jak się foremka nieco skurczy, co nastąpi niewątpliwie za jakiś czas .... :shock:
Andrzej

Obrazek
Już ten momęcik na 7 TP
http://bigtank120.blogspot.com/
Awatar użytkownika
bigtank
Posty: 542
Rejestracja: pn lis 01 2004, 16:35
Lokalizacja: wrocław
x 35

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bigtank »

Hej...
Cóż , udało się jakoś wybrnąć ze spodem wanny . Nawet na razie elementy zawieszenia pasują :lol: . Próbuję się pobawić trochę w kombinacje malarskie , podkład , minia , lakier i te sprawy . No i oczywiście autentyczne ślęzańskie błotko . Póki co , schnie sobie toto w kącie i czeka na drapanie .. Ciekawe czy ta minia valejo znowu nie zlezie kurde . Na fotkach wszystko po kolei jest ,ehmm, ukazane
;-) ..
Andrzej

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz gru 05 2010, 12:41 przez bigtank, łącznie zmieniany 1 raz.
Już ten momęcik na 7 TP
http://bigtank120.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Bigmodel
Posty: 63
Rejestracja: ndz paź 19 2003, 11:00
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bigmodel »

Witam.

No widzę że "jaga" nabiera kształtów :)
Zaczyna coraz lepiej wyglądać.

Ja tam wolę autentyczne błoto odrzańskie, ładniej pachnie :lol:

Chyba trzeba będzie się w końcu pofatygować i pooglądać na żywca jagę :)


Pozdrawiam
Jacek
Awatar użytkownika
PITERPANZER
Posty: 516
Rejestracja: sob mar 19 2005, 18:09
Lokalizacja: Gdańsk
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PITERPANZER »

Fajnie tak pogadać wśród miłośników większych tanków i błotka różnej maści. Ja lubię barniewickie ,choć ostatnio popróbowałem także "chemicznych świństw" i jestem zadowolony.
Zaglądam tutaj regularnie ,ale wiesz Duży , co będę w kółko pisał te same pochwały.
Ostatnio zmieniony czw sty 06 2011, 10:56 przez PITERPANZER, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam i zapraszam PITERPANZER
ZAPRASZAM NA FORUM BROŃ PANCERNA W SKALI 1-25
Obrazek
Awatar użytkownika
bigtank
Posty: 542
Rejestracja: pn lis 01 2004, 16:35
Lokalizacja: wrocław
x 35

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bigtank »

Piterek :) Nawet nie chcę myśleć ile by kosiło prawdziwe chemiczne błotko spod Studzianek wczesną wiosną o porannej rosie :shock: , na takie wielkie bydlątka ........I tak od groma tej farbiny na trzy warstwy poszło kurde .......
na razie oczywiście .............
Również zaglądam tu tam Piterku i dokładnie to samo se myslę ;-)
Błotko powoli wyschło zdaje się , cza będzie zaraz brać się za szorowanie
Pozdrawiam .... :D
Już ten momęcik na 7 TP
http://bigtank120.blogspot.com/
Awatar użytkownika
bigtank
Posty: 542
Rejestracja: pn lis 01 2004, 16:35
Lokalizacja: wrocław
x 35

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bigtank »

Mały upload coby nie było że się opierdzielam przed Świętami :lol:
Pobawiłem się w małą ehmmm , za przeproszeniem modulację :oops: , najpierw po błotkowaniu - znowu za przeproszeniem tzw biedrona z naciapanych plamek farbami firmowymi , chińskimi rembrandtami i abteilungami, za około 10 zeta za 24 sztuki i jakoś nie widze kurde różnicy między firmowymi(drogimi) a niefirmowymi (za grosze) :oops: ............... Nieciekawie wyglądało toto , ale o dziwo po przemieleniu grubym pędzlorem wyszło coś w rodzaju tego czegoś, co jest na drugiej i trzeciej focie . Oczywiście pod koniec to wszystko będzie ładnie doprawione olejem , benzyną , błotem, rdzawymi zaciekami, washem, filtrami i różnymi światłocieniami cokolwiek to kurde znaczy :lol:
Natomiast na ostatniej focie dupka jagdy ,nad którą się mietolę już tydzień dobry i końca nie widać . W cholerę tam było dupereli , staram się jak najwięcej upchać na oryginała , żeby nie było za dużo form do drobnicy ....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Już ten momęcik na 7 TP
http://bigtank120.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Slaizer
Posty: 130
Rejestracja: ndz lut 10 2008, 13:50
Lokalizacja: Otmuchów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Slaizer »

ooo mama :) Big brudas :P Super :D
W budowie:
Christie 1921, HMS Victory, MM Chwilowa przerwa
Skończone:
Budynek bliźniaczy, 4TP (PZInż.140) MM
Awatar użytkownika
bigtank
Posty: 542
Rejestracja: pn lis 01 2004, 16:35
Lokalizacja: wrocław
x 35

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bigtank »

Witam i od razu życzę wszystkim wszystkiego dobrego a nawet ciut lepszego niż dobrego tylko ;-) z okazji Nowego Roku .................
Małe co nieco jest zrobione , dalej się paćkam z duperelami na zadniej płycie . Urodził sie ostatnio baniak, cycek do ręcznego rozruchu i takie małe cuś do mechanizmu napinania tylnego koła . Niby proste ale zaraz jeden, ma te śruby ośmiokątne i trza było rzeźbić kurde ręcznie . Wyszło jak wyszło , ale lepsiejsze niż na tym dziwolągu w tle .... :D . Chyba ....
Przy okazji budowy to człek się uczy ichniej techniki :) niechcący tak
Andrzej

PS .
W makro paprochy powyłaziły; pardą :oops:
Bigbrudas to dopiero będzie jak migami zacznę dopieszczać klamota na końcu :razz:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Już ten momęcik na 7 TP
http://bigtank120.blogspot.com/
Zetor
Posty: 36
Rejestracja: śr lis 21 2007, 13:16
Lokalizacja: Ciechanów (Las Vegas Północnego Mazowsza)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zetor »

ehhh jak zawsze można tylko pocmokać, a w nowym roku życzyć każdemu takiej maszynki pomniejszającej prawdziwe czołgi jaką masz w rękach :razz:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam, Andrzej
Awatar użytkownika
bigtank
Posty: 542
Rejestracja: pn lis 01 2004, 16:35
Lokalizacja: wrocław
x 35

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bigtank »

Zetor , co taki korek był długi z 7TP ????????? U mnie zaraz po tym typie zaczyna się zabawa z moim 7tepkiem .....Docu dozbierałeś przypadkiem trochę do podzielenia się czy cuś? :D
Na focie gotowy zadek , zaraz wędruje do silikonu ;-) po dwóch ? tygodniach kombinacji . Mam nadzieję że wszystko co trza zostało wtrynione , w każdym razie jutro pierwsze odlewy :)
Andrzej
Obrazek
Już ten momęcik na 7 TP
http://bigtank120.blogspot.com/
ODPOWIEDZ