*[Relacja/Okręt] Boh Cara Chrani, czyli jankesi z nitownicami WARIAG

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
laszlik
Posty: 2056
Rejestracja: pn cze 07 2004, 1:42
Lokalizacja: WAW
x 109

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: laszlik »

Murzyn z gumy o wdzięcznym imieniu Dildo? :haha:
-Dziadku, ruskie w kosmos poleciały!
-Wszystkie?
-Nie, dwóch tylko.
-To co mi d... zawracasz!?

ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2256
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 140

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

Tak właśnie nie inaczej :haha:
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2256
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 140

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

Nowości z Filadelfijii nadejszły, dzielny Pułkownik Mitrofanow odkrył nową zależność ( być może nawet zostanie przedstawiony do nagrody Petersburskiej AKADEMII NAUK ) : MUDŻINA DOSTAĆ BANANA, MUDŻINA ZROBIĆ :haha:

Dziś wielce ambitne dzieło: PODSTAWKA :haha:, prace przy druciarni kadłubowej maja się juz ku końcowi.

Obrazek
Obrazek
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
pulpetto
Posty: 672
Rejestracja: pt sty 30 2004, 9:26
Lokalizacja: Radom
x 20

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulpetto »

To ja ośmielę się poprosić o dodatkowe zdjęcia podstawki zboku, z góry, z dołu, z przodu i z tyłu w celu zweryfikowania, czy odkryta przez dzielnego Towarzysza (albo i nie Towarzysza) Pułkownika zależność jest prawdziwna, czy tylko zaświtała mu w wyniku chwilowego wydostania się z oparów amkoholowego amoku :twisted:
Klub Modelarsko-Historyczny Sokół Radom
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

pulpetto pisze:To ja ośmielę się poprosić o dodatkowe zdjęcia podstawki zboku
ale tak odrazu od zbokow wyzywac?
chociaz oni z tymi murzynami z gumy o wdziecznych imionach sie zadaja, to może coś w tym jest
;)
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Grzegorz75
Posty: 1000
Rejestracja: pt gru 09 2005, 14:34
Lokalizacja: GDYNIA
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzegorz75 »

Galwani pisze:powoli cośtam lepię, ale minie jeszcze czasu sporo zanim wrzucę tutaj choć jedno zdjęcie...
Galwani pisze:zatem powtarzając rade kogos na tym forum - mniej gadania, wiecej klejenia....
Galwani :chytry: :chytry: :chytry:
Minęły już dwa miesiące a Ty nic .... My Tobie dawne winy forgiwmi :haha: , ale z Twojej strony żadnej poprawy ... No ... z wyjątkiem tego , że rozróżniasz już pewne sprawy .... Bierz się do roboty , bo chyba nie chcesz by nasz PRZYJACIEL DILDO wypieścił Ci esicę ??? :haha:
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

jak offtop to offtop, moze Szyderczej Galy krew nie zaleje, bo Krwawa Szydercza Gała to by było przegięcie stanowcze ;)

A przyczyn nieklejenia jest wiele, zazwyczaj są one różne (lub jak wczoraj w pewnej grze przeczytałem, nawet mogą byc 'RURZNE'), bardziej bądź mniej istotne, a najistotniejszą jest całkowity brak przyborów modelarskich, farb i w ogóle całej reszty (niestety to co 3 lata temu wrzuciłem do szuflady, po prostu do niczego się nie nadaje i jedynym slusznym miejscem na te gadżety jest kosz ;P ) - a ta się pojawi dopiero jak znajdę pracę, bo w poniedziałek poprzednią udało mi się w końcu porzucić :) Ręczę że jak się ogarnę, to się pochwalę, choćby to miał być nawet krzywo, ale własnoręcznie zaprojektowany model sześcianu ;p
i już kompletnie offtopowo, musze ten avatar zmienić bo mnie ta żarówa drażni jak mało co... chyba nawet bardziej niż 'rurzne słowa w jenzyku niepolskim' ;P
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2256
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 140

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

Dobra dobra Galwani, zajmij sie wprowadzaniem swoich słów w czyn, albo agenci Smokin i Borsukow odstawią Cię do kopalni złota na Magadanie, gdzie na dużej głębokości oddamy Cie MURZYNOM amen :haha:

No i nadszedł ten wielki dzień: Wodowanie, orkiestra gra UMPA PUMPA :haha:, Najjaśniejszy Pan przypina ordery na piersiach orłów z Ochrany :haha: sielanka.

Obrazek
Obrazek

No wszyscy sie dziś widzę produkuja z zaległościami to i ja mogę :haha:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A na tych fotkach najlepiej widać co zajęło tym amerykańskim robolom najwięcej czasu:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2256
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 140

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

Jak widzę sprzątaczka ze scierOM tu buszowała :haha:, ale to nic rasistowskie dowcipy nie sOM tera trendy :haha:


I tak oto DZIELNA BRYGADA KADŁUBOWA wykonała swoją robotę i do następnego okrętu ma wolne :haha:. Jako że wszystko odbyło się w mniej więcej założonym czasie Najjaśniejszy Pan postanowił dać im odetchnąć, będą mieli teraz parę miesięcy urlopu na koszt chłopów i robotników :haha:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Tak zauważyłem że dynda :haha: juz przynitowali, winni zostali ukarani :haha:

Obrazek

A oto przykład przebiegłości Pułkownika Mitrofanowa i jego ekypy :haha: Owe skrzynie to mix jogurtowy elementów z wycinanki i laserowo ciętych

Obrazek

No i na koniec pierwsza porcja wynalazków wszelakich ku chwale Mikołaja II CARA WSZECHROSJI :haha:

Obrazek
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
projectps
Posty: 67
Rejestracja: czw sty 01 2009, 22:59

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: projectps »

A gdzie takie wielkie euro-centy robią?
ODPOWIEDZ