[Zaproszenie] SZCZECIN - Letnie spotkanie modelarskie !!

kalendarium

Moderatorzy: Tomasz D., kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Astra28
Posty: 125
Rejestracja: sob lut 24 2007, 11:31
Lokalizacja: Szczecin/Słupsk
x 1

[Zaproszenie] SZCZECIN - Letnie spotkanie modelarskie !!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Astra28 »

Siemanos.

Jako, że od dawna się nie widzieliśmy to wypadałoby coś w tej materii zmienić. Zaplanowane zostało letnie spotkanie na sobotę, 18 lipca 2009 o godzinie 18, i tym razem ponownie spotykamy się w "Petit Paris" ul. św. Wojciecha 11 w Szczecinie. Ci, którzy byli ostatnio wiedzą dlaczego akurat tam. Niewtajemniczonym mogę podpowiedzieć, że ciemne piwo EIRE z Browaru Czarnkowskiego jest wyśmienite :) Rezerwacja została już dokonana. Spotykamy się przy stołach po prawej stronie od wejścia w sali dla niepalących.

Na spotkanie zapraszam serdecznie WSZYSTKICH modelarzy !!! Zaproszenie jest aktualne również dla miejscowości ościennych.

Głównym tematem naszego spotkania będzie omówienie spraw związanych z próbą organizacji w przyszłym roku Konkursu Modelarskiego w naszym mieście. Jestem po pierwszej rozmowie z Panią Dyrektor MTS i są ku temu dość duże szanse, ale wszystko zależy od naszego zaangażowania.

Gdyby ktoś chciał do nas przyjechać gdzieś z dalszego regionu i zaistniałaby potrzeba noclegu to zapraszam serdecznie (2-3 miejsca do spania się u mnie znajdą - zainteresowanych proszę o kontakt).
imek
Posty: 163
Rejestracja: ndz paź 24 2004, 10:36
Lokalizacja: Lublin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: imek »

No to super. Jeśli zrobicie konkurs kartonów i plastików to trzeba się będzie wybrać do waszego pięknego miasta. A póki co zapraszam do Lublina na czwartą edycję Lubelskich Spotkań Modelarskich.
Sztukmistrz z Lublina
1/35 ponad wszystko
strona klubowa www.ztslublin.lap.pl
Awatar użytkownika
Astra28
Posty: 125
Rejestracja: sob lut 24 2007, 11:31
Lokalizacja: Szczecin/Słupsk
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Astra28 »

Siemanos.

Wczoraj wieczorem miałem okazję wstąpić do Petit Paris i polecam Wam nowy trunek - PIWO MIODOWE KRAJAN - o charakterystycznym słodkawo-miodowym smaku i lekko miodowym zapachu z browaru w Nakle n/Notecią.
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

Cezary ty mnie nie denerwuj bo ja znów za drivera muszę robić :evil:
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Tomek, aluzju nie paniał? - 2-3 miejsca do spania się znajdą... Wtedy zamiast ciemnego, można coś mocniejszego, he, he...
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

Powiem Ci Mundziu że gdybym się już napił to wisi mi gdzie będę spał :D noce wszak są ciepłe ;)
Awatar użytkownika
Roinok
Posty: 221
Rejestracja: pn gru 08 2003, 18:27
Lokalizacja: Nowogard

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Roinok »

www.roinok.vip.interia.pl
powrót do żagli
ODPOWIEDZ