[Relacja] AH-64A Apache

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Matrix_OST
Posty: 62
Rejestracja: ndz paź 01 2006, 18:00
Lokalizacja: Ostróda

[Relacja] AH-64A Apache

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Matrix_OST »

Obrazek
Witam witam :mrgreen: Zacząłem tworzyć taki wiatrak. Jak widać nie próżnowałem :razz: Jest to jeden z moich projektów. Jest to Apacz z Małego Modelarza. Prace mają powoli się ku końcowi dlatego też nie będzie to relacja w pełni. Ale jeśli będą jakieś pytania chętnie udzielę odpowiedzi. Bardzo pomogła mi relacja Stacha na czarnym forum. Oto co do tej pory zrobiłem...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Tu zbliżenie na dysze wylotowe:

Obrazek

Bojowy nos:

Obrazek

Oraz podstawa wirnika nośnego:

Obrazek

Oczywiście relacja od tego momentu będzie prowadzona na bieżąco.
Spostrzeżenia co do sklejalności modelu. Jak to w przypadku p. Mistewicza, nie ma do czego się przyczepić ;-)
Awatar użytkownika
Matrix_OST
Posty: 62
Rejestracja: ndz paź 01 2006, 18:00
Lokalizacja: Ostróda

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Matrix_OST »

Dziś skleiłem tylko te "grzybki" do przy wejściu do wlotów powietrza. No i szkielet wirnika nośnego. Ale zdjęcie zrobię dopiero gotowego.

Obrazek
Awatar użytkownika
Matrix_OST
Posty: 62
Rejestracja: ndz paź 01 2006, 18:00
Lokalizacja: Ostróda

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Matrix_OST »

Dziś wrzucam zdjęcia niekompletnego jeszcze wirnika nośnego. Pewnie mi się dostanie, że wrzucam zdjęcia niedokończonego podzespołu, ale chcę pokazać że coś się dzieje dalej ;) Zdjęcia:

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Matrix_OST
Posty: 62
Rejestracja: ndz paź 01 2006, 18:00
Lokalizacja: Ostróda

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Matrix_OST »

Na tę chwilę mam już ukończony w całości wirnik główny. Udało mi się zmontować wirnik ogonowy. Oraz grot ze strzały Apacha, czyli działko :) Wszystko kleiło się bezproblemowo oczywiście.. Wrzucę narazie tylko zdjęcia wirnika ogonowego i działka. Nie pokaże narazie jak prezentują się podzespoły na tle całego modelu bo działko nie zostało na stałe przytwierdzone do kadłuba.

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Teraz w sumie zostało już tylko uzbroić no i poprzyklejać wszelkie druciki, antenki, stopnie, itp. Zastanawiam się tylko czy uzbroić go w zasobniki niekierowane czy po połowie w niekierowane i Hellfire`y...
ODPOWIEDZ