Michał, Ubooty i Bartek. Pomóżmy!.

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

marciu11
Posty: 130
Rejestracja: ndz lut 08 2004, 2:46
Lokalizacja: Lubuskie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marciu11 »

Smutno mi usłyszeć o cierpieniu. A tym bardziej o cierpieniu tak młodego człowieka.

Sam wiem czym jest choroba cerpienir. Wiem też czym jest ona dla rodziców i co oni w tedy przezywają.
Głowa do góry Michałek to silny młody facet i wierze że jego młody silny organizm sobie z tym pordzi i to szybko.

Niestety wielką sumą pomóc nie mogę :( Ale mam nadzieję iż moja mała cegiełka pomoże w zawitaniu uśmiehu na buzi Michałka Twoim i całej rodzimy.

Niedawno stałem rówież przed apelem do grona życzliwych ludzi i wiem że na nich zawsze można liczyć!

Głowa do góry będzie dobrze!

A Tobie Bartku jeszcze nie jednego modelu do kolekcji życzę.

MarCiu
andrzejamr

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: andrzejamr »

ad Hook6, Barthek.
Prosze potwierdzic ze PayPal doreczyl $. Pisalem na prywatna poczte do Was obojga, ale jakos sie nie doczekalem na odpowiedz (miesiac minal). Prosze wybaczyc, ze oficjalnie na forum pytam.

desgraciado
Awatar użytkownika
Hook6
Posty: 53
Rejestracja: sob mar 22 2003, 0:51
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hook6 »

Przepraszam, że trochę to trwało - czekałem na potwierdzenie od Bartka (a ten ma teraz dwa razy za krótką dobę). Mogę więc już potwierdzić, że przekaz od Ciebie dotarł i w imieniu Bartka - a przede wszystkim Michałka - bardzo dziękuję.

Niestety Twoje pytanie skierowane wcześniej na moją i Bartka pocztę do obu nas nie dotarło, nie dostaliśmy nic takiego. Tym nie mniej przepraszam.
andrzejamr

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: andrzejamr »

thx! :D
Nie chcialem, aby sie taka bombka zawieruszyla.
ODPOWIEDZ