CUTTY SARK 1:150 Powolna relacja z budowy

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
Rutek63
Posty: 756
Rejestracja: pn paź 25 2004, 20:03
Lokalizacja: Scarsdale, NY
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rutek63 »

Obraz jest wart tysiąca słów. Model wart jest miliona.
Awatar użytkownika
Pciuch
Posty: 55
Rejestracja: ndz kwie 10 2005, 11:35
Lokalizacja: Koluszki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pciuch »

Witam serdecznie.

Niewiele udało mi się wykonać prac :) ale jednak coś się dzieje.

Ubikacje w wycinance, może wynika to z mojej nieumiejętności sklejania, ale wyszły troche za wysokie co widać na zdjęciu zrobiłem je od podstaw jeszcze są przed ostatecznym malowaniem.

Obrazek

Obrazek

Kolejną część jaką wykonałem jest nadbudówka z okienkami zmodyfikowałem ją trochę, ale po sklejeniu okazało się, że przez okienka widać biały pokład.
Staram się to zmienić.

Dzięki uprzejmości Rutka, któremu bardzo dziękuję za zdjęcia będę się starał zrobić część pomieszczenia wewnątrz na razie tak to wygląda.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No i na końcu dziób z bukszprytem :shock:
Figurkę wydłubałem w plastelinie poczym pokryłem warstwą superglue i pomalowałem. Niestety oderwała się ręka będę ja musiał później dorobić.

Obrazek

Ok. na razie to wszystko. Ślimaczy się to strasznie, ale posuwa powoli do przodu :lol:
Pozdrawiam Pciuch :lol:

"Musashi" 1:300 - 70% (przerwa w budowie :(. )
Cutty Sark
Awatar użytkownika
Olek
Posty: 29
Rejestracja: sob gru 17 2005, 14:37
Lokalizacja: Nisko

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Olek »

Witam.
Jakby nie wypalił pomysł z wnętrzem kabiny możnaby tą białą przestrzeń pomalować na czarno, a i tak nikt by sie nie kapną ze cos jest nie tak :D
Chociaż z drugiej strony jest to grzrech... szczególnie dla modelarza:D także życze owoncnej pracy nad tym wnętrzem. Masz zamiar zrobić je na podstawie tylko zjęć?
pozrdawiam.
ODPOWIEDZ