Modelarstwo R/C

modele oraz technika

Moderator: kartonwork

Czy warto utworzyć nowy dział R/C

Czas głosowania minął ndz maja 13 2007, 14:44

Tak
62
84%
Nie
12
16%
 
Liczba głosów: 74

szelmek
Posty: 267
Rejestracja: czw sie 14 2003, 22:31
Lokalizacja: Pruszków
x 1

Post autor: szelmek »

Jest kilka dobrych for (tak to się chyba odmienia) dotyczących RC. Nie widzę potrzeby dublowania ich zakresu tematycznego.
Wszyscy chcą Twego dobra, nie daj go sobie odebrać,
bismarck
Posty: 3
Rejestracja: pt kwie 20 2007, 18:17

Post autor: bismarck »

Zapewne Panowie larum podniosą ze to pierwszy post i śmiem już mieć własne zdanie.
Zatem, Panowie i Panie, Panie i Panowie, troszke zagalopowaliście sie w tym jestestwie, wszak proszę wziąc jednak pod uwagę te osoby , które z różnych powdów przebywają na tym i zwłaszcza na tym forum. Brak działu o RC, może im doskwierac, a tylko ich niesmiałośc i amatorskośc nie pozwala na dodanie własnego grosza.
Osobiście, uważam ze nie będzie to dublowanie innego forum a tylko ubogacenie tegoż forum. Chyba każdemu z nas zależy na rozwoju, więc nie kładźmy kłód pod nogi tym którzy czerpać wiedzę zamierzają z tegoż forum.
Tym, nieco ostrym postem chciałbym sie z Państwem przywitać, zapewniając o swojej życzliwosci.
Kiedy będzie czas , będe się chwalił, tymczasem czytam, czytam, czytam....pytania obiecuję pojawią sie.

p.s.
prosze nie kojarzyć nick`a TYLKO z okrętem...:).
Z poważaniem
Rafał W.
yachcik2
Posty: 204
Rejestracja: śr wrz 21 2005, 10:05
Lokalizacja: Toruń

Post autor: yachcik2 »

Bry!

Yawa, że tak.....pewnie jest paru ludzi którzy zastanawiają się "jak to zrobić" Wszystkie porady, doświadczenie mądrych ludzi się przyda, jestem za!

pozdrawiam - Sail
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

Post autor: Tomasz D. »

Sonda na temat utworzenia działu dobiegła końca, dziękuję wszystkim za oddane głosy za i przeciw. Jak widać większość była za utworzeniem działu R/C, więc teraz do nich kieruję pytanie - jakie tematy podrozdziałów chcielibyście w tym dziale ?
szelmek
Posty: 267
Rejestracja: czw sie 14 2003, 22:31
Lokalizacja: Pruszków
x 1

Post autor: szelmek »

Ja bym inaczej zinterpretował wyniki

62 - za
12 - przeciw
5819 - wstrzymało się od głosu

W większości przypadków wynik takiego głosowania należałoby zinterpretować jako "wniosek odrzucono"
Wszyscy chcą Twego dobra, nie daj go sobie odebrać,
yachcik2
Posty: 204
Rejestracja: śr wrz 21 2005, 10:05
Lokalizacja: Toruń

Post autor: yachcik2 »

Bry!

Ja bym inaczej zinterpretował wyniki..... 62 za tzn, tyle osób jest zainteresowanych, czyli według mnie głosy tych ludzi są ważne, 12 jest przeciw, też te głosy są ważne ......... z tego co wiem, to w demokracji liczą się głosy "za" lub "przeciw" jeżeli chodzi o przyjęcie ustawy za lub nie....wstrzymujący się o tym nie decydują, przynajmniej na razie...hehe
Do meritum.....
1. Dokładny sposób montażu poszczególnych urządzeń.
2. Gdzie, za ile, i co należy zamontować aby "to" działało.
3 Doświadczenia. modelarzy już obeznanych z tematem
4. Zapytania oraz odpowiedzi do nich.
5 Relacje z postępów budowy modeli.
pozdrawiam - Sail
szelmek
Posty: 267
Rejestracja: czw sie 14 2003, 22:31
Lokalizacja: Pruszków
x 1

Post autor: szelmek »

..... z tego co wiem, to w demokracji liczą się głosy "za" lub "przeciw" jeżeli chodzi o przyjęcie ustawy za lub nie....wstrzymujący się o tym nie decydują, przynajmniej na razie...hehe
Do meritum.....
Głosy wstrzymujące też się liczą, propomuję obejrzeć choć raz obrady sejmu (wiem że jest to przeżycie cokolwiek traumatyczne)

Liczy się również frekwencja -> quorum

W konteksście powyższych liczy sie sposób zadania pytania. I tu chyba warto przytoczyć starą dykteryjkę:

Kod: Zaznacz cały

Matki uczą córki, aby mówiły mężczyzną NIE.
Co w takim przypadku powinien zrobić rozsądny mężczyzna?
To proste, odpowiednio sformułować pytanie.
Zamiast „Czy mogę położyć rękę na Pani kolanie?” 
Powinno ono brzmieć „ Czy miałaby Pani coś przeciwko aby położył rękę na pani kolanie?”
BTW dyskusja wydaje mi się offtopiczna, skoro zarząd forum chciał to zrobił dział i już
Wszyscy chcą Twego dobra, nie daj go sobie odebrać,
Awatar użytkownika
admin
Posty: 305
Rejestracja: sob mar 01 2003, 23:34

Post autor: admin »

Dziękujemy za Wasze opinie. decyzja zapadła. Dział powstał.

Pozdrawiam
admin
Zablokowany