Mały Blitz

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3205
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 97

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

Fajny maluch ale słupki kabiny wymagały lepszego przeszlifowania. Czy w modelu nie było "szybek", bo strasznie zieje mrokiem z oczodołów ?
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
Awatar użytkownika
robmario
Posty: 117
Rejestracja: sob lip 03 2004, 10:36
Lokalizacja: Lublin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: robmario »

Bardzo sympatycznie wygląda. Trochę psują efekt tylko grubaśne druty tych ograniczników na przednich błotnikach i brak szyb.
Ja zawsze witam Mariusz Łukasik
Obrazek
Awatar użytkownika
Piter
Posty: 575
Rejestracja: pt kwie 30 2004, 9:55
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piter »

robmario pisze:... i brak szyb.
No właśnie - można by się pokusić o wstawienie szybek. Nie powinno to być wielkim problemem a poprawi to wygląd już i tak bardzo ładnego modelu.

Pozdrawiam
Bismarck GPM
Missouri
SH-60B
slav
Posty: 12
Rejestracja: wt lis 28 2006, 16:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: slav »

Pewnie, że macie rację! Bezapelacyjnie :) szybki przydałyby się jak kotu wąsy ale już chyba za późno... To moja druga ciężarówka w życiu, pierwszą zrobiłem kilka lat temu (jak na nią teraz patrzę to wesołość mnie ogarnia) i miała szybki w zestawie. Heller nie dał, więc pomyślałem że tak ma być. Zwłaszcza, że na wystawie u mojego guru w Hali Mirowskiej też stoi mały Opel bez okienek... Tak mi się spodobał Blitz, że kupiłem jeszcze jednego. Tym razem Italeri 1/72. Tam także bez szybek ale z kawałkiem grubej, elstycznej folii. Już się zastanawiam jak ją wyciąć (to mniejszy problem) i wymodelować by nie była prosta i wyglądała jak szybka. Potem jak wkleić bez zacieków... W tym modelu już za późno, musiałbym rozwalić kabinę. A szkoda bo to maleństwo i tak mi się podoba. Może Wy macie jakieś sposoby na wykonanie szybek?

W planach mam zrobienie ciężarówek w 1/35. Tam okienka są w zestawie :)

WESOŁYCH ŚWIĄT I MODELI POD CHOINKĄ!!!
slav
Posty: 12
Rejestracja: wt lis 28 2006, 16:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: slav »

Prace nad Oplem po krótkiej przerwie dobiegły końca. Z widocznych zmian doszła łopata i kilka "metalowych" rysek. Niestety szybek brak nadal i tak już zostanie :( bo nie wiem jak wykonac nie psując modelu a rad i wskazówek nie dostałem.


Obrazek
Obrazek

Mam nadzieję, że się podoba... :)
Awatar użytkownika
-ukash-
Posty: 96
Rejestracja: czw sie 25 2005, 0:43
Lokalizacja: Pruszkow
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: -ukash- »

cute ;)
ODPOWIEDZ