[In-Box]ORP "Wicher" Mirage-Hobby

"In-Box" oraz nowości i zapowiedzi modeli plastikowych.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

ODPOWIEDZ
sq2ihw
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 14 2005, 14:57
Lokalizacja: Gdynia

[In-Box]ORP "Wicher" Mirage-Hobby

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sq2ihw »

ORP "Wicher" wz 39
Producent Mirage-Hobby
Skala 1:400

Pudełko:
Obrazek

Widok wyprasek:
Obrazek Obrazek

Małe zbliżenie na niektóre gorzej wykonane detale:
Obrazek Obrazek

Mały rzut oka na instrukcje i kalki:
Obrazek Obrazek

Dodatkowo dokupiłem zestaw blaszek fototrawionych:
Obrazek Obrazek

Wnioski:
Części plastikowe wykonane na średnim poziomie, dość dużo jam skurczowych (bo jamkami tego nie nazwę ;-) ), na szczęście wiekszość z nich znajduje się na powierzchni ramek lub w miejscach gdzie łatwo je będzie wyeliminować. Jest to jednak irytujące :-? wygląda to tak jakby producent oszczędzał tworzywo. Blaszki za to wykonane są naprawdę dobrze, jest na nich dużo szczegółów. Jednym słowem polecam jednak zakup tego modelu wraz z zestawem blaszek. Tylko że wtedy to z prostego modeliku robi się już model dla zaawansowanych :D
Pozdrawiam
Jarek

Niniejszy post jest zgodny z dyrektywami UE, a pisząca go osoba przeszła odpowiednie szkolenia i pozytywnie zdała egzaminy dające uprawnienia w zakresie pisania wiadomości w internecie.
Awatar użytkownika
Chrisss
Posty: 121
Rejestracja: sob wrz 03 2005, 19:50
Lokalizacja: Tarnów

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Chrisss »

A jaka jest cena tego modelu razem z blaszkami ???
sq2ihw
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 14 2005, 14:57
Lokalizacja: Gdynia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sq2ihw »

Ja płaciłem 35zł za sam model + 58zł za blachy. Ale widziałem go w różnych wersjach cenowych od mniej wiecej 25zł do 35zł. Natomiast blachy widziałem po 85zł tam gdzie model był tańszy :!: :D
Pozdrawiam
Jarek

Niniejszy post jest zgodny z dyrektywami UE, a pisząca go osoba przeszła odpowiednie szkolenia i pozytywnie zdała egzaminy dające uprawnienia w zakresie pisania wiadomości w internecie.
ODPOWIEDZ