ZABAWA JESIENNA START !!!

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Michał

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał »

Sklejam jak byś nie zauważył podpisu i również jestem uczestnikiem forum, to była odpowiedź na pierwsze pytanie. 2.A zabawa wakacyjna to co ??? przecież też była i nikt nie miał wontów. Popierwsze jak zakładam post to w jakimś pożytecznym celu, przecież to jest forum i każde może zakładać posty i pisać odpowiedzi do innych, jak byś nie wiedział co to jest forum to skontaktuj się z jakimś wikipedystą to ci odpowie na to pytanie. Bo widząc twoje zachowanie to sądze że nie wiesz. Powszechna nazwa forum, a pełna foeum "dyskusyjne", czyli mogę dyskutować na tematy związane z tematyką forum. Nagród za to nie dostaje.
Awatar użytkownika
abi
Posty: 28
Rejestracja: pn wrz 27 2004, 9:07
Lokalizacja: Lublin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: abi »

Wiesz, nic mi do tego, twoja wola panie i skrzypce, ale zdaje się, że plagiatując zabawę Vivita, in forum publicum wystawiłeś się na śmieszność.
Wolności również mają swoje granice, w tym wypadku wyznaczają je przede wszystkim prawa autorskie. Zwrócę honor, jeżeli uzyskałeś od Vivita zgodę na wykorzystanie jego pomysłu do własnych celów.
rowin
Posty: 624
Rejestracja: wt kwie 13 2004, 16:33
Lokalizacja: Lublin/Waw
x 85

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rowin »

ehh

skrupulatnie przejrzałem 14 stron w Twoim profilu zawierających Twoje wypowiedzi, rzeczywiście znalazłem ciekawe relacje z budowy Twoich modeli np. http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopi ... ht=#109593 , a podpis to nie wszystko :)

co do forum to nie musisz mnie uświadamiać, jestem troszeczkę wyżej w poziomie edukacyjnym od Ciebie i brakuje Ci prawie tyle lat co masz, aby dojść do tego poziomu w którym ja jestem.

Zwracanie na siebie uwagi różnymi konkursami nie ma sensu na tym forum, pokaż swoje zdolności modelarskie, wtedy będziesz coś wart.

Konkurs wakacyjny jest przeprowadzany dlatego, że większość z modelarzy udaje się na wakacje lub do prac sezonowych i nie mają czasu na modelarstwo, a żeby forum nie umarło organizowana jest taka zabawa.

Właśnie przez takie głupoty poziom tego forum spada, a wystarczy tylko kleić, a nie gadać :)

Na koniec proszę admina o wykasowanie moich postów z tego wątku
Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gulus »

rowin-ds, nie ma po co kasować Twoich postów. Zgadzam się z tym co piszesz. Michał zaczyna swoją działalnośc na forum od szukania Bóg wie czego, chce robić dioramki, a nie wiadomo czy potrafi skleić dwie części ze sobą i nie zapaćkać całego stołu przy okazji. Jeden konkurs, do tego duży, w roku, chyba jest wystarczający, być może będzie on tradycją.

gulus
Piotr D.
Posty: 133
Rejestracja: ndz lis 30 2003, 18:08
Lokalizacja: szczecin
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr D. »

rowin-ds pisze:co do forum to nie musisz mnie uświadamiać, jestem troszeczkę wyżej w poziomie edukacyjnym od Ciebie i brakuje Ci prawie tyle lat co masz, aby dojść do tego poziomu w którym ja jestem.
21 - 13 = 8

więc 8 to prawie tyle co 13... historia zmienną bywa, ale matematyka? czyżby jakaś nowa reforma? ;-)
pozdrawiam
Piotr
bartek529
Posty: 19
Rejestracja: sob lip 16 2005, 10:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bartek529 »

No to z tym konkursem? Po tych postach chyba będzie koniec :roll:
.....:::::karton-rulezzzz:::::..
rowin
Posty: 624
Rejestracja: wt kwie 13 2004, 16:33
Lokalizacja: Lublin/Waw
x 85

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rowin »

ależ hartmann napisałem prawie :)
Awatar użytkownika
wottek
Posty: 32
Rejestracja: pn wrz 20 2004, 22:17
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wottek »

Witam!

<hahaha>

Przepraszam, ale rozwalacie mnie Panowie. Poprostu nic nie można zrobić na forum, aby nie było nie konstruktywnej krytyki. Jeżeli komuś się nie podoba zabawa to po co mieszać kogoś z błotem? Szczególnie kogoś kto nie ma na tyle lat, aby być z wami partnerem do rozmów na tym samym poziomie?
A jeżeli chce coś zrobić to dlaczego mu nie pomóc tylko od razu mieszać z błotem?
Przydałby się niektórym uczestnikom forum jakieś artykuły nt. metod wychowawczych.

Niniejszym wpisem nie chciałem nikogo urazić. Jeżeli ktoś się poczuł obrażony to serdecznie przepraszam.
Jeżeli moderator uzna, że ten jest zbędny to proszę o skasowanie.

pozdrawiam
wottek
___________________
na warsztacie:
SBD-3 Dauntles
barman44
Posty: 61
Rejestracja: czw kwie 15 2004, 19:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: barman44 »

prawie jak Żywiec ...

Prawie - robi wielką różnicę ;-) ;-) ;-)
rowin
Posty: 624
Rejestracja: wt kwie 13 2004, 16:33
Lokalizacja: Lublin/Waw
x 85

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rowin »

rowin-ds pisze: co do forum to nie musisz mnie uświadamiać, jestem troszeczkę wyżej w poziomie edukacyjnym od Ciebie i brakuje Ci prawie tyle lat co masz, aby dojść do tego poziomu w którym ja jestem.
aby nikt więcej sie nie czepiał.....brakuje 8 lat, a na dniach 9....koniec
ODPOWIEDZ