Anteny i cienkie "druciki"- jak wykonać?*

krótko mówiąc po polsku: Tutorial

Moderatorzy: kartonwork, Rafal N.

Awatar użytkownika
Jeta
Posty: 980
Rejestracja: ndz mar 02 2003, 13:12
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jeta »

jaca09 pisze:Myślalem ze sie przyda ale widze ze nie jesli mozna to prosze o usuniecie tematu
Jaca, tematu absolutnie nie należy usuwać. Pseudodowcipne komentarze ośmieszają ich autorów pokazując jak mało jeszcze wiedzą na temat modelarstwa. Opisany przez Ciebie sposób jest z powodzeniem stosowany od dawna przez modelarzy. Daje mozliwość wyciągnięcia tak cienkich nitek jakich na próżno by szukać w sklepach. Mac Gregor pokazywał mi modele okrętów w skali 1:700 gdzie wszystkie linki i relingi były wykonane właśnie tym sposobem. Wyglądało to ekstra. Technika jest w miarę prosta lecz jak wszystko wymaga odrobiny treningu.
jaca09
Posty: 41
Rejestracja: czw maja 19 2005, 13:51
Lokalizacja: Biłgoraj

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jaca09 »

Ja uzywałem tego sposobu około 10 lat temu jak jeszcze na TVP Regionalnej byl program modelarski był to rok 1995 kiedy nauczylem sie tego.
www.inter-sell.pl
STRONY INTERNETOWE
SKLEPY INTERNETOWE
dedman
Posty: 29
Rejestracja: czw paź 13 2005, 20:05

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dedman »

a jak ci sie nie chce rozciagac ramki nad swieczka poszukaj goscia od przezwajania silnikow ZA GROSZE nabedziesz druciki i calkiem duze
(spalil mi sie silnik no i bylem w raju ) wzialem 2m biezace drucikow od 0.2 mm do 1,6 i zaplacilem 5 zl (jakbym wzial krotsze odcinki ze spalonych uzwojen to bym dostal za jakas 1zl :) srednicee sa przerozniste z dokladnoscia do 0.05 mm
chociaz i platikowe linki maja swoj urok i latwiej sie maluja :)
nie kradnij!-WŁADZA nie lubi konkurencji
ODPOWIEDZ