Aerograf własnej roboty*

krótko mówiąc po polsku: Tutorial

Moderatorzy: kartonwork, Rafal N.

ODPOWIEDZ
Darek
Posty: 22
Rejestracja: ndz cze 29 2008, 5:56
Lokalizacja: Łódź

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darek »

Wujek Andrzej pisze: Teraz ja Wujek mam pytania . Dwa pytania . Pierwsze : Czy już zakupiłeś Sd.Kfz. 252 GPM (?), drugie : masz zamiar dotrzymać tych cytowanych wcześniej obietnic ?
Panie Wójku Andrzeju, po pierwsze bardzo mi przykro ze moje posty tak bardzo rażą Pana w oczy.
Po drugie odpowiadajac na Pana pytania tak zakupiłem juz podany przez Pana model i tu także gorąco przepraszam tym razem nie za siebie a za opieszałość Poczty, która go jeszcze nie dostarczyła. Co do relacji, to tak, pojawi się ona na tym forum (i tu coś co akurat Pana ucieszy) bedzie ona postępować w żołwim tępie ze wzgledu na dyplom, który teraz pisze.

Co do postów to proszę się już nie martwić, w poniedziałek kończy się mój urlop i nawet gdbym chciał (bo po tym co Pan napisał juz nie chce) nie będe zabierł głosu w innych tematach niż relacja, w którą Pan wątpi ;-)

Pozdrawiam
Rutt
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 13 2008, 16:49

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rutt »

No to i ja wrzucam coś swojego. Aerograf robiłem razem z bratem. Opieraliśmy się na zamieszczonych przez was zdjęciach, ale chcieliśmy też jakoś to rozszerzyć, dodać coś swojego. Design nieco inny niż aerografy przedstawiane przez was, trochę inne rozwiązanie problemu pojemnika na farbę. Wygląda to tak:
Obrazek
Obrazek
Opis działania, budowy i konstrukcji krok po kroku (a także filmik przedstawiający aerograf w akcji) znajdziecie tutaj:
http://esox.republika.pl/aerograf.html
ODPOWIEDZ