[Relacja/Galeria] Baranów Sandomierski z GPM 1:150

budowle, modelowanie przestrzeni i wnętrz.
Broń, figurki oraz modele SF

Moderatorzy: kartonwork, Rafal N.

Awatar użytkownika
chochlik
Posty: 361
Rejestracja: czw lip 24 2008, 12:11
Lokalizacja: Tychy
x 57

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: chochlik »

No i przyszedł oczekiwany koniec relacji, kto ciekaw efektu końcowego to zapraszam na http://youtu.be/6vBWIVDUuZ4

a tak wygląda model z podświetleniem (wygląd do 2005 roku) na końcu relacji zdjęcia wg wyglądu z dnia dzisiejszego

Obrazek

Zapraszam do krytykowania, bo zapewne znajdziecie jakieś błędy godne potępienia, a może nie :D
Ostatnio zmieniony sob lis 29 2014, 21:47 przez chochlik, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam kartoniarzy.
Awatar użytkownika
chochlik
Posty: 361
Rejestracja: czw lip 24 2008, 12:11
Lokalizacja: Tychy
x 57

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: chochlik »

Poprawka, poprawka
Odwiedziłem osobiście Baranów Sandomierski i w związku z tym musiałem poprawić swój model, a dokładniej dach nad klatką schodową
tak wygląda w rzeczywistości i to jest wygląd historyczny jak mi powiedziała pani przewodnik
Obrazek
przerobiłem też przejście pod schodami, tak to wygląda w rzeczywistości

Obrazek

jak widać nie ma tu żadnej bramy jak w opracowaniu, jest tylko przejście prowadzące do bramy wejściowej
no i tak to wygląda u mnie po przerobieniu

Obrazek

jeśli ktoś jest zapalonym turystą jak ja, to polecam to miejsce, no i przy okazji odwiedziliśmy Sandomierz, piękne miasto z przebogatą historią

Pewne jest jedno nie należy kupować planów wydanych przed 2012 rokiem, bo są nie dopracowane niedbale wydane.

Pozdrawiam

:D
Pozdrawiam kartoniarzy.
Awatar użytkownika
chochlik
Posty: 361
Rejestracja: czw lip 24 2008, 12:11
Lokalizacja: Tychy
x 57

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: chochlik »

Kilka nowych zdjęć tego pięknego pałacu wg wyglądu dzisiejszego po przeróbce klatki schodowej i zrobieniu półprzezroczystych okien muru oporowego(oczywiście z kalki technicznej)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam kartoniarzy.
zenor
Posty: 6
Rejestracja: czw gru 06 2012, 9:23

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zenor »

Hmm.. widzę że zmieniłeś oświetlenie modelu i w ścianie oporowej pojawiły się świecące okna, wygląda to pięknie może będziesz jeszcze chciał zaświecić światło w innych oknach, na pewno doda to uroku temu modelowi :)
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ