[G] Modele SF z filmu "Star Wars"*

budowle, modelowanie przestrzeni i wnętrz.
Broń, figurki oraz modele SF

Moderatorzy: kartonwork, Rafal N.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
chochlik
Posty: 361
Rejestracja: czw lip 24 2008, 12:11
Lokalizacja: Tychy
x 57

[G] Modele SF z filmu "Star Wars"*

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: chochlik »

Kilka lat temu kleiłem modele SF z filmu Star Wars jako zabawki dla wnuka, teraz do mnie wróciły bo wnuk zmienił zainteresowania.
Nie są wykonane z jakąś dbałością bo myślałem że i tak szybko ulegną zniszczeniu, okazało się że wszystkie przetrwały. Wymagały tylko drobnych napraw.
Chcę je przekazać jakiemuś innemu fascynatowi Star Wars.
Pomyślałem że je tu wrzucę dla potomności

Obrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dodam nazwy tych latadeł, bo widzę że nie wszyscy je znają i pamiętają
I tak od góry w poziomie, kolejno
1.Tydrium, 2.kabina pilotów Tydrium, 3.Robokop, 4.AT-AT, 4.Slave1, 5.At-ST, 6.B-Wing, 7.B-Wing od tyłu, 8.ARC-170, 9.Y-Wing, 10.X-WingII, 11.X-Wing, 13.TIE myśliwiec, 14.TIE-Interceptor, 15.V-Wing republiki, 16.TIE, 17.Śnieżny ścigacz i Skyhooper, 18.Star destroyer, 19.Star destroyer republiki, 20.Slave1 inna wersja modelu, 21.krążownik republiki, 22.Imperial shutle, 23.Fregata Corelian, 24.Falcon Milenium, 25.Falcon z drugiej strony, 26.E-Wing republiki, 27. E-wing i destroyer republiki, 28.Anakins starfighter
To tyle, klejcie i bawcie się

Może te zdjęcia zachęcą kogoś do robienia tego tematu :)

Pozdrowionka
Ostatnio zmieniony czw gru 06 2012, 17:38 przez chochlik, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam kartoniarzy.
Peter_D
Posty: 13
Rejestracja: wt maja 13 2008, 11:43
x 1

Re: [G] Modele SF z filmu "Star Wars"*

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Peter_D »

Poszło zapytanie o Tydiriuma :)
Modelarstwo Sci-Fi: www.galaxykits.com
Obrazek
ODPOWIEDZ