B-52 potrzebuje pomocy

technika, historia, dokumentacja, linki itp.

Moderatorzy: kartonwork, Aviator, Rafal N.

Zablokowany
Gutek
Posty: 32
Rejestracja: czw kwie 21 2005, 12:42
Lokalizacja: Andrychów / Liverpool

B-52 potrzebuje pomocy

Post autor: Gutek »

Witam!
Od dluższego czasu przymierzam się do rozpoczęcia budowy samolotu B-52 z GPMu. Jeszcze zanim zakupiłem model postanowiłem go malować, kumpel maluje aerografem po prostu cudownie i ma talent więc ja skleje a on ładnie pomaluje. I tu potrzebuje waszej pomocy, jeśli ktoś posiada jakieś linki do stron gdzie można znalezć informacje o B-52, w jakich występował barwach itd to z góry dziękuję, szkoda tez ze nigdzie nie mogę znalezć relacji z budowy tego modelu.Ma ktoś z Was jakieś informacje na temat samego modelu?? Czy jest dokładny,jaki papier,detale itd?? Z góry wszystkim Wam dziękuję i pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2246
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 133

Post autor: Szydercza Gała »

A tam na tej większej wyspie to co wujek gogiel nie występuje? No bo jak nie występuje to zawsze można w archiwach dawnego wielkiego brata poszukać jakich monografii co sowieckie ludzie nielegalnie pokopiowali i udostępnili w sieci...... Możliwości wiele, trza tylko głowy używać nie tylko jako podstawy do czapki.. :haha:
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Gutek
Posty: 32
Rejestracja: czw kwie 21 2005, 12:42
Lokalizacja: Andrychów / Liverpool

Post autor: Gutek »

Lol wiem ale łatwiej tu było napisać, liczyłem że ktoś coś dorzuci o modelu itd pozdro
Awatar użytkownika
Rafal N.
Posty: 311
Rejestracja: śr wrz 22 2004, 16:38
Lokalizacja: Szczecin
x 1
Kontakt:

Post autor: Rafal N. »

Przede wszystkim:

Galeria

Później:

B 52

Następnie:

Jeżeli nie mogłeś znaleźć relacji z budowy B 52, znaczy to, że źle sprecyzowałeś pytanie w wyszukiwarce. Tematy dotyczące B 52: tutaj i tutaj

Na przyszłość:

Staraj się precyzyjniej szukać interesujących Ciebie tematów a na pewno znajdziesz to, czego szukasz.

Pozdrawiam
Gutek
Posty: 32
Rejestracja: czw kwie 21 2005, 12:42
Lokalizacja: Andrychów / Liverpool

Post autor: Gutek »

Wielkie dzieki, bardzo mi pomogles Rafal!! =)) pozdro
Zablokowany