Etykieta działu- LEKTURA OBOWIĄZKOWA

technika, historia, dokumentacja, linki itp.

Moderatorzy: kartonwork, Aviator, Rafal N.

Zablokowany
Awatar użytkownika
Rafal N.
Posty: 311
Rejestracja: śr wrz 22 2004, 16:38
Lokalizacja: Nowogard-Szczecin

Etykieta działu- LEKTURA OBOWIĄZKOWA

Post autor: Rafal N. » śr lut 24 2010, 23:22

Etykieta salonu powstała na bazie tekstu stillman- a, Scooby-ego oraz moich doświadczeń.

Zaglądaj tutaj tak często, jak tylko masz ochotę. Dziel się z innymi forumowiczami swoją wiedzą i doświadczeniem w budowaniu dioram, makiet, budowli, figurek oraz innych elementów spełniających wymogi działu. Pamiętaj jednak, aby dostosować się do kilku zasad panujących w dziale:

1. Przede wszystkim i bezwzględnie obowiązuje Etykieta dworu

2. Każdy z uczestników forum zobowiązany jest do wysokiej kultury osobistej w stosunku do innych uczestników tego forum. Jakiekolwiek wycieczki słowne, ataki personalne, zwady i zaczepki, będą bezwzględnie usuwane/kasowane bez uprzedzenia a uczestnicy zwady poddani karze: bana z usunięciem z życia forum włącznie. Dlatego też, podkręcanie atmosfery i wywoływanie konfliktów nie jest mile widziane.

3. Zasady savoir vivre'u obowiązują także formę pisemną, zważ więc jakich słów używasz i jak zwracasz się do innych użytkowników forum. Jeśli nie jesteś pewien, użyj klawisza PISOWNIA.

4. Pisząc post zwróć uwagę na czytelną i zrozumiałą formę tematu, pozwoli to odwiedzającym zdecydować, czy chcą Twój post przeczytać czy też leży on poza ich zainteresowaniami. Podobnie rzecz się ma z treścią postu.

5. Zanim zabierzesz się do pisania, przejrzyj spis treści działu Skrzydła, śmigła i rakiety oraz użyj opcji szukaj. Nie ograniczaj się do jednego działu. Czasem interesujące Cię tematy znajdują się w kilku działach. Napisz posta dopiero gdy stwierdzisz, że zarówno spis treści, opcja szukaj jak i ogólnie dostępne przeglądarki internetowe nie daje odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie. Tematy powielane, lub nie wnoszące nic do działu będą blokowane/kasowane.

Pamiętaj!
Moderatorzy to też ludzie i modelarze. Ułatwiając im pracę w dużym stopniu przyczyniasz się do rozwoju i przejrzystości KARTONWORKA.
0 x

Zablokowany