happy 7TP

modele oraz technika

Moderator: kartonwork

Zetor
Posty: 36
Rejestracja: śr lis 21 2007, 13:16
Lokalizacja: Ciechanów (Las Vegas Północnego Mazowsza)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zetor »

Witam w nowym roku :D
Jacku masę docelową szacowaliśmy na jakieś 3,5 / 4 kilogramy więc jak jednak zdecydujemy się na komplet bezszczotek może jeździć na prawdę nie jak na czołg przystało :twisted: Dlatego ja w przeciwieństwie do chłopaków planuję wrzucić gotowca HL'a (większa moc jest tu w zupełności zbędna :razz: ) + dokładnie taki jak wspomniany przez Ciebie akusek = świat i ludzie :razz:

Przy okazji fotki części tłumika o których wrzuceniu zapomniałem przed wyjazdem na sylwestra :razz:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Muszę jeszcze wykonać te blaszki z malutkimi śrubkami ale po sylwestrowych imprezach ręce muszą dojść do normalnego parkinsonowego poziomu więc zadziałam je dopiero w weekend :twisted:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam, Andrzej
Zetor
Posty: 36
Rejestracja: śr lis 21 2007, 13:16
Lokalizacja: Ciechanów (Las Vegas Północnego Mazowsza)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zetor »

Witam!
Mała aktualizacja. Nasze 7TP, po tygodniu projektowania i wykonania (wyjątkowo mało przyjemny etap :evil:), wzbogaciło się o błotniki (wstępnie gotowe choć jeszcze trochu niekompletne - brakuje tylnej części na którą nie starczyło cierpliwości ) :mrgreen:
Błotniki na ekranie komputerowym wyglądają tak:
Obrazek

A tak wypadła ich wstępna przymiarka na naszej hybrydzie (moje błotniki na kubusiowym kadłubie):
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Jeszcze tylko mała prośba od ekipy - jeżeli ma ktoś może ciekawe rysunki wózków jezdnych (poza tymi z Militari) to bardzo serdecznie proszę o podzielenie się :D
Będziemy dozgonnie wdzięczni :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam, Andrzej
jazlowiak
Posty: 6
Rejestracja: śr lip 09 2008, 18:22

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jazlowiak »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jakbyś coś potrzebował dokładniej to pisz: pawel@dobroni.pl
Zetor
Posty: 36
Rejestracja: śr lis 21 2007, 13:16
Lokalizacja: Ciechanów (Las Vegas Północnego Mazowsza)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zetor »

Żeby nie było że temat umarł śmiercią naturalną, trochę nowego złomu pancernego :D

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam, Andrzej
ODPOWIEDZ