[IN-BOX] B-25 Mitchell Italeri 1:48

"In-Box" oraz nowości i zapowiedzi modeli plastikowych.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zxcvbnm1971
Posty: 413
Rejestracja: pn lut 13 2006, 23:31

[IN-BOX] B-25 Mitchell Italeri 1:48

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zxcvbnm1971 »

Model: B-25 Mitchell
Skala: 1/48
Producent: Italeri
Cena: około 120 zł
Malowanie: pięć wariantów do wyboru
Uwagi: przepak Accurate Miniatures



Pudełko:

Obrazek


Wypraski:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Oszklenie:

Obrazek


Kalkomania:

Obrazek


Instrukcja:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Podsumowanie:
Zestaw Italeri to nic innego jak wypraski Accurate Miniatures wzbogacone o kalkomanie dla pięciu malowań. Całość uzupełnia typowa dla włoskiego producenta instrukcja. Całość zakupiona za sporo niższą kwotę niż w wydaniu AM pozwala na zbudowanie efektownej miniatury amerykańskiego średniego bombowca w wersji C/D/II (C i D były takie same tylko pochodziły z dwóch różnych fabryk, natomiast Mark II to oznaczenie dla Brytyjczyków), który zasłynął tym, że był pierwszym "prawdziwym" bombowcem używanym na lotniskowcach. Instrukcja proponuje trzy malowania amerykańskie oraz po jednym brytyjskim i duńskim. Jak by dobrze pogrzebać w dokumentacji, to by można się było pokusić o wykonanie go w malowaniu 305 Dywizjonu Bombowego "Ziemi Wielkopolskiej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego".
Obrazek
"Trochę więcej wiedzy oświeci naszą drogę" Yoda
Awatar użytkownika
OldMan
Posty: 573
Rejestracja: wt lip 06 2004, 16:27
Lokalizacja: Zadupie PRL-u

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: OldMan »

Dutch to holenderski nie duński :evil:
Pozdrawiam, Krzysztof "OldMan" Motyczyński
Awatar użytkownika
zxcvbnm1971
Posty: 413
Rejestracja: pn lut 13 2006, 23:31

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zxcvbnm1971 »

OldMan pisze:Dutch to holenderski nie duński :evil:
Tak się właśnie zastanawiałem skąd wziąłem to duńskie malowanie skoro na pudełku jest pokazane holenderskie, schemat malowania też nie sugeruje duńskiego a tu już wiem. Jestem wzrokowcem i gdzieś oko zobaczyło wyraz zaczynający się na du.. i już mi z tego duńskie malowanie wyszło - dobrze, że nie inne :oops: A nawet miałem bezmyślnie napisać australijskie (bo na końcu pisało Australia w nawiasie) ale zobaczyłem na pudełku holenderskie barwy i się poprawiłem na duńskie :D Już raz coś takiego nabazgrałem, zamiast biuro polityczne - policja, bo się podobnie zaczynało. Trzeba myśleć co się pisze i co się gada :roll:
Obrazek
"Trochę więcej wiedzy oświeci naszą drogę" Yoda
Obama320
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 07 2014, 18:57

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Obama320 »

A widziałeś zx....71 tego motocykla w zestawie z czterema żołnierzykami? Dwóch siedzących na motocyklu, kierowca obsiusiajowywujący powiedzmy, drzewko i przeciągajacy się z nudów żandarm (chyba - bez okularów oglądałem, to mogę się mylić). Fajny zestaw na żartobliwą dioramkę... Laughing
Our excellent online actual tests pmp exams - braindumps.com training programs will lead you to success in the cca.edu exam. We also offer latest actual tests NS0-156 exams .
ODPOWIEDZ