[N] Dla fanów modelarstwa lotniczego naklejki na samochód, laptop, tablet itp.

zapowiedzi nowych modeli i prezentacje juz wydanych

Moderatorzy: Tomasz D., kartonwork

ODPOWIEDZ
dweler
Posty: 4
Rejestracja: pn kwie 30 2012, 10:54

[N] Dla fanów modelarstwa lotniczego naklejki na samochód, laptop, tablet itp.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dweler »

Witam. Jeśli można chciałbym pokazać zaprojektowane przeze mnie naklejki o tematyce lotniczej, jeśli nie można proszę o przniesienie do działu giełda. Naklejki wycinane z folii, rozmiar ok 11x11 cm. Jednokolorowe po 5 zł, dwukolorowe po 7zł, wysyłka 2,35 zł, przy 4 sztukach piąta gratis. Mogę zaprojektować dowolne wzory i wymiary.Kontakt ze mną najłatwiejszy jest przez wiadomość na facebooku ale jeśli ktoś nie ma to oczywiście może być mejlowo dweler@o2.pl. Mój FB i pełna galeria również tutaj:
https://www.facebook.com/FAN-naklejka-1 ... 9/?fref=ts Zapraszam do polubienia strony gdzie będą wrzucane nowe wzory.


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mr.jaro
Posty: 557
Rejestracja: wt lip 10 2007, 8:40
Lokalizacja: Hannover
x 11

Re: [N] Dla fanów modelarstwa lotniczego naklejki na samochód, laptop, tablet itp.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mr.jaro »

Hmm, zapewne zaraz awantura sie zrobi, ale z wrodzonej ciekawosci zapytam. Te naklejki maja stanowic ozdobe, czy spelniac jakis cel?
Moim zdaniem specjalnie piekne nie sa, do czegos przydatne tez chyba raczej nie...

Szczegolnie kuriozalne wrazenie robi na mnie zestawienie lotniczej szachownicy z orlem oraz typowym bodajze wylacznie dla ruchu oporu znakiem Polski walczacej. Ze mnie zaden historyk, wiec pytam, czy tego typu zestawienia maja jakie podloze historyczne i tym samym odrobine sensu, czy moze to tylko cos w rodzaju radosnej "tfurczosci"?
Jarek M
___________________________________________
NIE OTWIERAM MINIATUREK!
ODPOWIEDZ