[Relacja] SKOT - czyli poranek pewnej niedzieli

Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Na takim sniegu to i kolka musza inaczej wygladac :lol: Przycisniety do muru przez Pawla i Wojtka musialem zakupic pastele :jezyk: Nimi to wlasnie pastwilem sie dzisiaj na dwoma kolami a czeka mnie kolejnych szesc :cry: . Chcialem zobaczyc jak mi to wyjdzie . Zaznaczam , ze robilem to pierwszy raz w zyciu. :roll:

Obrazek

Dodam tylko, ze to wlasnie dzieki pastelom, kolka SKOT-a wygladaja, jak wygladaja. Nie wiem, czy wszyscy to zrozumieli, ale to nie soda na kolach, tylko biala pastela ;-) To chyba jedyne wyjscie, aby cos takiego zrobic. Wracajac do samej techniki, to na poczatku przybrudzilem opony szarym, a nastepnie to roztarlem. W ten sposob opony staly sie uzywane ;-) Bialy zostal wtarty w bieznik. Potem, troche wytarlem z tego, czego za duzo i na koniec poprawilem bieznik czarnym. Tak wiec niech zyja pastele :mrgreen:
Ostatnio zmieniony pt wrz 02 2005, 23:54 przez Okonek, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Dzisiaj jakos nie chcialo mi sie bawic dalej z kolkami ale za to o malo nie dostalem pi........ca przy tych malych oznaczeniach :evil:

Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Kolega Drewal do mnie pisze:Okonku jestes pewien, ze ta szachownica powinna znajdowac sie w tym miejscu?
Wiedzialem , ze padnie to pytanie :lol: Odpowiem tak : poprzez numer rejestracyjny moj model stal sie pojazdem fikcyjnym bo nie jestem w stanie udowodnic , ze istnial Skot z takim numerem. Niestety w moim wielkim kartonie z resztkami kalkomani nic innego nie znalazlem . Trudno o literki i cyferki w bialym kolorze i to mniejsze od 1 mm :-? Tak wiec i umiejscowienie szachownicy moglem sobie wymyslec ale niestety jest inaczej . Z fotek , ktore pokazalem na poczatku tylko jedna pokazuje pojazd bez szachownic. Na pozostalych miejsce jej malowania jest zasloniete lub niewidoczne . Pewne jest natomiast , ze nie mialy numerow taktycznych na oslonach silnika .Zreszta moze moj pojazd o ile istnial z takim wlasnie numerem rejestracyjnym nie stal na ulicach Warszawy tylko Gdanska lub Gdyni :roll: Przy umiejscowieniu szachownicy kierowalem sie ta fotka ;-)

Obrazek
Ostatnio zmieniony pt wrz 02 2005, 23:58 przez Okonek, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Stan na dzien dzisiejszy . Ramka podstawki pomalowana i model juz do niej przytwierdzony na stale ;-)

Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Model na podstawce , spadl snieg a to oznacza koniec relacji :mrgreen: Dziekuje zainteresowanym za uwage ;-) Szczegolne podziekowania dla Mundzia , Wujaszka , Fidela , Gulusa i Kierownika za dostarczenie materialow , ktore pomogly mi zbudowac ten model :!: Moze Wam sie podoba , moze nie ale ja tam jestem zadowolony :cool: Juz niedlugo wiecej fotek ;-)

Obrazek
Ostatnio zmieniony sob wrz 03 2005, 0:08 przez Okonek, łącznie zmieniany 2 razy.
pozdrawiam
Obrazek
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Czesc.
No to juz teraz na prawdziwy koniec obiecane fotki . Do zobaczenia przy nastepnym modelu ;-)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
pozdrawiam
Obrazek
Zablokowany