T 80 BV [Relacja z budowy]

Fidel
Posty: 405
Rejestracja: pt sty 23 2004, 10:36
Lokalizacja: Żywiec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fidel »

Model jest już prawie ukończony dorobiłem antenę ze struny do gitary elektrycznej, dodałem także brezent z żywicy na wieży zrobiłem ostateczne przyciemnienia wokół niektórych detali i jeszcze tyko model musi zostać pomalowany bezbarwnym lakierem półmatowym i model będzie można na stałe przytwierdzić do podstawy
Ukończone: M 113 Fitter
Awatar użytkownika
Jeta
Posty: 980
Rejestracja: ndz mar 02 2003, 13:12
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jeta »

Model jest już prawie ukończony............będzie można na stałe przytwierdzić do podstawy
Coś przegapiłem? A jazda próbna w terenie, próbne strzelanie, synchronizacja przyrządów optycznych, test elektroniki itd. itp. ?
Fidel
Posty: 405
Rejestracja: pt sty 23 2004, 10:36
Lokalizacja: Żywiec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fidel »

No koniec galeria gotowego modelu. Dodam jeszcze, że figurka pochodzi z T 55 made in Tamiya i jest super, a pomalowałem ją Pactrami, czarny kombinezon przetarłem metodą suchego pędzla kolorem H 32, hełmofon pomalowałem H 111 i wycieniowałem farbą artystyczną Brown Van Dyck, a twarz to artystyczne oleje pierwsze: sienna palona i potem rozjaśnione titanum white, a brezent pomalowałem H 26 zapuszczony mocno rozcieńczonym w benzynie ekstrakcyjnej Brown Van Dyck i przetarty H 72.


Obrazek Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



Na zakończenie składam serdeczne podziękowanie za pomoc w budowie modelu: Okonkowi, Gulusowi, Tompacowi i innym, którzy śledzili relację.
Ostatnio zmieniony ndz paź 16 2005, 14:01 przez Fidel, łącznie zmieniany 1 raz.
Ukończone: M 113 Fitter
Zablokowany