[Galeria]2S1 Gvozdika

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

ODPOWIEDZ
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

[Galeria]2S1 Gvozdika

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Po dlugim szukaniu w sieci i dzieki pomocy niektorych z Was udalo mi sie wreszcie po Leopardzie skonczyc kolejny pojazd :cool: Jak juz pisalem nie jest to moja specjalnosc ale probowac warto. ;-)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz wrz 11 2005, 12:49 przez Okonek, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
gk
Posty: 2759
Rejestracja: wt sie 19 2003, 15:53
Lokalizacja: Krosno
x 727

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gk »

Kurcze, fajne te plastiki (bo to chyba plastik :?: ). Wczoraj byłem z córką w sklepie z zabawkami po farbki i pędzle i zatrzymałem się przy wieeelkim regale z plastikami - dużo czołgów bodajże Revell - i kusiły, kusiły - ale nie umiałbym chyba pomalować plastiku.
Okonek zdradź przepis na błoto (chyba że bierzesz z ogródka).
pzdr Grzegorz
Awatar użytkownika
qrchak
Posty: 673
Rejestracja: pn sie 25 2003, 19:19
Lokalizacja: Wawa

Re: 2S1 Gvozdika

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qrchak »

Okonek pisze: Jak juz pisalem nie jest to moja specjalnosc
:?: :shock: :wooow:

To ja nie chcę widzieć Twojej specjalności Okonek. Całe szczęście że wracam do kartonu. Widząc Twoją niespecjalność chyba moje zapasy modeli plastikowych zakopię gdzieś głęboko, i zapomnę wogóle o sklejaniu plastiku :diabel: :mrgreen:

Przypomniał mi się poligon jak to zobaczyłem :zeby: :mrgreen:
Si vis pacem, para bellum.
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Okonek zdradź przepis na błoto (chyba że bierzesz z ogródka).
Sam sie dlugo na tym zastanawialej jak to zrobic . Pierwsze pomysly kierowaly sie w kierunku piasku z piaskownicy . Tak tez zrobilem . Podstawka ( synowie zbieraja modele Burago 1/24 ) zostala pokryta lakierem i posypana bardzo drobnym piaskiem (tu przydalo sie drobne sito ) . Ta jeszcze mokra masa zostala troche wymodelowana odciskami kol i gasienic . Po wyschnieciu spryskalem to raz jeszcze lakierem i posypalem dosc grubo maka . Po calkowitym wyschnieciu pomalowalem wszystko podstawowym kolorem ( Revell 87 ) i przycieniowalem jasniejszymi i ciemniejszymi mieszankami tego koloru . Miejsca jeszcze mokre zostaly naniesione pedzelkiem . :roll:
pozdrawiam
Obrazek
ODPOWIEDZ