Sklep modelarski

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

dr Manfred
Posty: 420
Rejestracja: pn cze 27 2005, 19:41
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dr Manfred »

SZKUTNIK pisze:Ahoj!
Dr Manfred - zapraszam na zakupy do sklepu modelarskiego EMAR w Olsztynie. Ja nie kupuję modeli w internecie, bo wtedy nie pogadam sobie z ekspertem na ciekawe modelarskie tematy. Ceny podobne jak w sklepach internetowych, czasami nawet niższe.
Serdecznie dziękuję ;-) Do Olsztyna mam co prawda kilkaset kilometrów ale jeśli kiedyś będę przejazdem, z chęcią zajrzę.

Opisałem swoje wrażenia na podstawie moich doświadczeń ze sklepami w Warszawie i Łodzi. Teraz mieszkam z dala od jednego i drugiego z tych miast. W mojej okolicy jedyną namiastką sklepu modelarskiego, jest sklep z artykułami szkolno-papierniczymi a w nim trochę modeli plastikowych firmy Revell i Italeri.
Mnie jednak to nie przeszkadza. Czytuję opinie o modelach na forach lub stronach (anglojęzycznych) a następnie zamawiam potrzebne rzeczy przez internet. Tanio, szybko i co najważniejsze bez użerania się z panami, którzy albo nie interesują się klientem, albo nie chce im się sięgnąć na półkę po wskazany model bo "za wysoko i muszą iść po stołek". A przecież nie wiadomo, czy ja po obejrzeniu ten model kupię i wówczas cała "gimnastyka" pana sprzedawcy idzie na marne. W takich sytuacjach pokazany na wyżej zamieszczonych zdjęciach supermarket z modelami był by istnym rajem ;-)
ODPOWIEDZ