[R] LOKOMOTYWA PAROWA S 3/6 1:32

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tomo11
Posty: 578
Rejestracja: pt sty 07 2005, 16:23
Lokalizacja: CHORZÓW
x 40

[R] LOKOMOTYWA PAROWA S 3/6 1:32

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomo11 »

Witam w mojej kolejnej relacji tym razem będzie to troszkę inna niż wszystkie ze względu na specyfikę. Relacja będzie dotyczyć budowy slynnej lokomotywy S 3/6. Model wydawnictwa EAGLEMOSS, które nie dawno ukazało się na polskim rynku, gazeta ukazuje się co tydzień w kioskach do której dostarczane są kolejne elementy potrzebne do budowy lokomotywy. Więc już wiadomo że relacja troszkę potrwa, kolekcja ma się składać z 130 numerów w chwili obecnej posiadam 16. Model jest wykonany głównie z blachy mosiężnej, drewna itp. Co z tego wyjdzie zobaczymy.
Pewnie będzie dużo wpisów że model drogi że od razu gdyby się go kupiło wyszło by taniej szybciej itp. WIEM ale i tak będę zbierał ;-)

W pierwszych numerach elementy dostarczone pozwoliły na budowę budki maszynisty oraz szkielet kotła, w chwili obecnej prace trwają nad dachem.
Oto pierwsze zdjęcia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Skończone- SU45, Jelcz Vecto, ET22, Neoplan CITYLINER N 1216 HD, Lokomotywa SP45, Ghostbusters ECTO-1A
Awatar użytkownika
Maverick33
Posty: 420
Rejestracja: śr cze 22 2005, 14:28
Lokalizacja: Opole
x 4

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maverick33 »

na twoim miejscu zainwestował bym w to :
http://hobby-model.pl/lokomotywa-br-18.html

wyjdzie ci o połowe taniej i masz wszystkie elementy .
Na warsztacie
Sm48 1:25 - 100-%
Parowóz Ty51 - 60%
Jelcz P662D.43 1:25 - 100%
Awatar użytkownika
tomo11
Posty: 578
Rejestracja: pt sty 07 2005, 16:23
Lokalizacja: CHORZÓW
x 40

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomo11 »

Tak jak pisałem na rynku jest kilka modeli które by wyszły dużo taniej i szybciej, ale od razu bym 1500zł. nie wyłożył a tak mam to jak by na raty ;-) a czasowo też mi odpowiada bo w międzyczasie powstają i tak jeszcze inne modele a ten jest raz w miesiącu taką odskocznią od codziennych modeli.
Skończone- SU45, Jelcz Vecto, ET22, Neoplan CITYLINER N 1216 HD, Lokomotywa SP45, Ghostbusters ECTO-1A
ODPOWIEDZ