[Galeria] RBT-5 UM 1:72 +"Ruchome obrazki"

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adam12
Posty: 34
Rejestracja: czw lip 19 2007, 14:57
Lokalizacja: Wrocław

[Galeria] RBT-5 UM 1:72 +"Ruchome obrazki"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adam12 »

Witam.

Chciałem zaprezentować model który już się pojawił na forum (RBT-5 PiterATS). Szukałem modelu który by pasował do konkursu World of Tanks i ten model najbardziej przypadł mi do gustu :). Starałem się uzyskać ten sam efekt co PiterATS. Ale trochę przesadziłem z błotkiem przez co wygląda ciut inaczej :). Model sklejało się dobrze, musiałem jedynie popracować nad jedną ze skrzynek na rakietę bo fabrycznie była źle odlana, no i wykosztowałem się na lufę aluminiową :P (2,90zł), bo ta z zestawu niestety się złamała. Chciałem na nim poćwiczyć malowanie pędzelkiem, jednak poległem i po drugim podejściu z pędzelkiem pomalowałem całość aerografem. Malowałem humbrolami. Zastosowałem również terpentynę do zrobienia zacieków, niestety trochę z nią przesadziłem i w 2 miejscach zmarszczyła mi się farba ;/ przez co musiałem nałożyć te wydatne błotko (tak wiem mogłem to zetrzeć i pomalować jeszcze raz te miejsca, ale chciałem też poćwiczyć technikę nakładania błotka), miało być bardziej subtelne. Do tego suchy pędzel z biała pastelą, oraz to nieszczęsne błotko też pastele wymieszane z jakiś specyfikiem akrylowym :). Jako że konkurs WoT w pierwszej wersji regulaminu wymagał nakręcenia filmu więc całość (prawie całość) sfilmowałem i skompresowałem do 3 min :) Zapraszam do obejrzenia zdjęć i filmiku :) (kotwbutachdwu to mój nick na WoT).


-> -> ->FILM <- <- <-


Obrazek


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Pozdrawiam Adam12
Gotowe:
Z5
ODPOWIEDZ