[Galeria] Delorean Back To The Future 3, Aoshima 1:24

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

rawot89
Posty: 9
Rejestracja: czw cze 23 2011, 22:35
Lokalizacja: Kraków

[Galeria] Delorean Back To The Future 3, Aoshima 1:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rawot89 »

Witam, chciałbym Wam przedstawić mój ostatni model. Delorean Time Machine z filmu Back to the future. Firma - Aoshima, skala 1:24. Od siebie dodane jedynie przewody i kilka drobiazgów. Sklejał się bez problemu, widoczne niedociągnięcia to jedynie moja wina. ;) Liczę na Wasze komentarze i ewentualną krytykę. :)


A teraz zdjęcia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
stary
Posty: 328
Rejestracja: sob gru 10 2005, 21:34
x 6

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stary »

Podoba mi się. Szkoda że nie ma otwartych choć jednych z tych charakterystycznych drzwi.
Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wujek Andrzej »

Świetny debiut rawot89 .

Nietuzinkowy temat , dobrze sklejony model , rzetelne malowanie z subtelnymi przybrudzeniami ( jeśli mnie oczy nie mylą lekko zakurzony dół ) , eleganckie zdjęcia z mądrze dobranym tłem .

Nie może się niepodobać i trudno o krytykę .

Pozdrowienia Wujka liczącego na kolejne tematy w dającej się przewidzieć przyszłości ...
Awatar użytkownika
Camilllo
Posty: 482
Rejestracja: sob gru 19 2009, 22:07
Lokalizacja: Włocławek
x 21

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Camilllo »

No no, wygląda zupełnie jakby wrócił z pustyni w 3 części. Świetna robota, miło zobaczyć model z jednego z moich ulubionych filmów. Gratuluję!
Obrazek
rawot89
Posty: 9
Rejestracja: czw cze 23 2011, 22:35
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rawot89 »

Dziękuję bardzo za tak miłe komentarze:) Szczerze mówiąc nie spodziewałem się tak pozytywnego przyjęcia modelu, ja nie jestem z niego w pełni zadowolony. Mam natomiast pytanie. Prezentowany model kupiłem kiedyś na jakimś portalu aukcyjnym. Niestety te modele nie pojawiają się tam często. A chciałbym zrobić kolejny, z innej części filmu (zrobić lepiej:)) I tu właśnie mam pytanie - czy nie orientujecie się, który sklep internetowy jest w stanie sprowadzać tak trudno dostępne modele? Może ktoś z Was miał już podobny problem. ;)

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
tomo11
Posty: 578
Rejestracja: pt sty 07 2005, 16:23
Lokalizacja: CHORZÓW
x 40

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomo11 »

Gdzie kupiłeś ten model i jaka była cena?
Skończone- SU45, Jelcz Vecto, ET22, Neoplan CITYLINER N 1216 HD, Lokomotywa SP45, Ghostbusters ECTO-1A
rawot89
Posty: 9
Rejestracja: czw cze 23 2011, 22:35
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rawot89 »

Hej, model kupiłem na Allegro jakieś cztery lata temu. Kosztował mnie wtedy 140zł. Ale wg mnie wart swojej ceny, jak ktoś umie to można z niego bardzo dużo wycisnąć;) Właśnie dlatego teraz szukam jakiegoś sklepu, który byłby w stanie taki dla mnie sprowadzić bo inną drogą nabyć go raczej trudno. Kilka miesięcy temu pojawiły się na Allegro takie modele (firmy AMT - Aoshima to tak naprawdę późniejszy przepak AMT), ta sama skala, różne wersje. Schodziły coś koło 100zł, niestety wtedy nie posiadałem kasy czego bardzo żałuję;) No a teraz szukam.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
tomo11
Posty: 578
Rejestracja: pt sty 07 2005, 16:23
Lokalizacja: CHORZÓW
x 40

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomo11 »

modele są na ebayu ale ceny troszkę za wysokie.
Skończone- SU45, Jelcz Vecto, ET22, Neoplan CITYLINER N 1216 HD, Lokomotywa SP45, Ghostbusters ECTO-1A
rawot89
Posty: 9
Rejestracja: czw cze 23 2011, 22:35
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rawot89 »

Kiedyś były tam tańsze, poza tym nie bardzo się orientuje w jaki sposób się dokonuje zakupów na ebayu także nigdy go nie brałem pod uwagę tak naprawdę.
Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3180
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 96

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

Gratuluję zdjęcia tygodnia. Ciekawy temat i ładnie wykonany model.
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
ODPOWIEDZ