RMS TITANIC HACHETTE I INNE

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

ODPOWIEDZ
Rafał
Posty: 2
Rejestracja: śr lip 13 2011, 19:52
Lokalizacja: Warszawa

RMS TITANIC HACHETTE I INNE

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rafał »

Witam serdecznie.Znalazłem Wasze forum i szczerze powiem jest super.Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona i wspomożecie dobrą radą.Mam 42 lata i przez większość tych lat sklejałem modele plastikowe.Właśnie skończyłem USS CONSTITUTION w skali 1:96.Muszę powiedzieć ze z rezukltatu końcowego jestem bardzo zadowolony :D W obecnej chwili przerzuciłem się na modele drewniane i o zgrozo sklejam 3 naraz.Są to RMS TITANIC firmy Hachette,VICTORY z prenumeraty DeAgostini i SANTISIMA TRINIDAD DeAgostini którego mam wszystkie numery.Obecnie jestem z Titaniciem i Santisimą na etapie szpachlowania kadłubów.Ale prowadzę własną firmę więc czasu mam sporo więc codziennie poświęcam budowie kilka godzin.Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że w razie kłopotów pomożecie.Rafał
krystiano007
Posty: 47
Rejestracja: wt lip 12 2011, 12:04

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krystiano007 »

Witam. Mam na imię Krzysiek l.49 i też pozwoliłem sobie założyć relację na Tym Forum z budowy RMS Titanic f. Hachette i widzę że b. dobrze trafiłem. Jestem początkujacy a prawdziwi Mistrzowie Modelarze służą radą i cennymi uwagami.
Cieszę się że będziemy razem walczyć z tym kolosem jakim niewątpliwie jest TITANIC w skali 1:250.
Z niecierpliwością czekam na fotki i życzę postępów w pracy - Krystiano007.
Rafał
Posty: 2
Rejestracja: śr lip 13 2011, 19:52
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rafał »

Witam.Widziałem postępy przy Twoim Titanicu i jestem pod wrażeniem.Mam nadzieję że mój też będzie się tak pięknie eksponował.Ja właśnie uciekam szlifować kadłub i pewnie jak zwykle zawale noc i dalej bedę dłubał:)No i jeszcze Santisimę robię równolegle....Pozdrawiam
Awatar użytkownika
SZKUTNIK
Posty: 82
Rejestracja: pn kwie 24 2006, 9:56
Lokalizacja: OLSZTYN
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SZKUTNIK »

Ahoj!
Ale na forum wysyp Titaniców. Może i ja zacznę sklejać swojego.
Pozdrawiam i czekam na fotki.
Pozdrawiam SZKUTNIK


Na pochylni: HMT "OLYMPIC" (1:200)
Na desce kreślarskiej: SAR 3000 (1:50) - DAR POMORZA (1:100) - OCEANIA (1:100) - WILHELM GUSTLOFF (1:200)
bodek0707
Posty: 7
Rejestracja: wt lut 23 2010, 15:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bodek0707 »

Witam wszystkich
Mam propozycję...załóżmy związek ,,hachettowców..:-)
Skończyłem właśnie Bismarcka,kleję powoli Victory a wiem że na zachodzie chłopaki działaja z HOOD-em.. Też mam na niego chrapkę...Poza tym dłubię też w kartonie:RODNEY,NAGATO,YAMATO,HOOD,ALASKA...
POZDRAWIAM WSZYSTKICH..
ODPOWIEDZ