" Arkona " - 1/72

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

Maverick

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maverick »

Okonek pisze: za szachelke i papier scierny
Jak ja to lubie :lol: :devil1:
Awatar użytkownika
Piotr K
Posty: 153
Rejestracja: śr sie 25 2004, 9:53
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr K »

Cześć!
Odgrzewam ten temat bo ostatnio wpadł mi ten model w ręce i chcę go zrobić w wersji pływającej.

Okonku - czy prace stanęły czy też tylko nie masz serca do kontynuacji tej relacji?

Jakie masz uwagi co do sklejalności tego modelu?
pozdrawiam

Piotr
------------
W budowie HMS GRANADO 1:96 Shipyard
Okonek
Posty: 1782
Rejestracja: śr mar 05 2003, 23:33
Lokalizacja: Meckenheim / BRD

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okonek »

Czesc Pitrek .
Powody przerwania relacji sa rozne : chwilowy brak serca , brak czasu , chwilowe zainteresowanie innym typem plywadel itp. . Jak widzisz wszystko w jednym :cry: Spogladam na niego od czasu do czasu i wiem , ze kiedys go dokoncze ale kiedy :roll: Moze , jak zrobisz relacje to sie skusze tym bardziej , ze na dniach ma sie pokazac na rynku kolejne plywadlo w tej skali ze stajni Revella ;-)

http://www.revell.de/typo3/de/produkte/ ... index.html

Ciekawy pomysl z tym RC . Widzialem juz gdzies w sieci pare takich modeli . Jak dla mnie to troche za maly ten kadlub aby cos w niego pakowac ale to co widzialem potwierdza , ze mozna , wiec zycze powodzenia i czekam na relacje . Hmmm....sklejalnosc :roll: Do tej pory nie zamknolem nawet kadluba ale juz przy nim bylo troche roboty . Lukajac na wypraski , ktore niestety maja juz swoj wiek bedziesz mial co robic . Szegolnie chyba przy pracach nad nadbudowka i jej scianami . Jakos dziwnie rozplanowano tam podzial czesci . Przy pracach nad pokladem proponuje zeszlifowac odwzorowane tam czesci (liny itp.) i wykonanie ich samemu . No to czekam na relacje i mysle , ze w tym nie jestem tu sam ;-)
pozdrawiam
Obrazek
ODPOWIEDZ