Jakiś new panzer w 1:15 ..:)

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

ODPOWIEDZ
krzy65siek
Posty: 22
Rejestracja: ndz lip 26 2009, 22:10

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krzy65siek »

Efekty są super... tylko ten pojazd wygląda jakby stał pod chmurką przez ostatnie 20 lat. Na pewno nie jak pojazd bojowy.

Pozdrawiam
Krzysiek
Awatar użytkownika
bigtank
Posty: 542
Rejestracja: pn lis 01 2004, 16:35
Lokalizacja: wrocław
x 35

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bigtank »

Dzięki chłopaki ;-)
Krzysiek - parę razy było już :
<<<Wcześniej pisałem że po prostu sobie ćwiczyłem takie właśnie pierdoły typu rdza, złuszczona farba - w sumie pierwszy model mój w tym stylu....
Zresztą bez lupki albo fot makro i tak takich numerów jak niżej nie widać ........ ale se są i już .... ;-) >>>
Pawlo - ta Twoja dioramka kurde na niektórych fotach, jak żywa ....... Dlaczego nieśmiało, wystarczy na złomie przetestować i samemu się zobaczy co wyjdzie... W sumie to proste jak nie wiem ...
Hiob, myślę że trochę zaszaleję na FT17, z tego co wykukałem, panzery z pierwszej wojny były malowane bez podkładu, od razu na gotowo. Czyli powinny być fajowskie obicia i inne ciekawe rzeczy...
Na razie mam niewielki kłopot - jak zrobić ordynarnie obrobione odlewane klamoty do wieży..... Małe wyzwanie się szykuje ani chybi....
Andrzej
Już ten momęcik na 7 TP
http://bigtank120.blogspot.com/
Robinek9
Posty: 26
Rejestracja: śr sie 01 2012, 22:43
Lokalizacja: Dolnośląskie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robinek9 »

Co prawda nie lubuję się w czymkolwiek innym niż okręty, ale efekty tego malowania są co najmniej porażające.
Jak dla mnie to mistrzostwo świata,wiem że może się powtarzam (inni mają podobne zdanie) ale nie mogłem wyrazić swojego zdania. Wielki szacun za kreatywność i umiejętności.
Pozdrawiam autora wątku, jak i szanowne społeczeństwo tego forum.
jaroslawzzz
Posty: 20
Rejestracja: pt paź 27 2006, 13:52
x 1

Re: Jakiś new panzer w 1:15 ..:)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jaroslawzzz »

Piękna robota. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jhradca
Posty: 1033
Rejestracja: pt cze 11 2004, 12:04
Lokalizacja: Kraków
x 19

Re: Jakiś new panzer w 1:15 ..:)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jhradca »

Mariusz wyraził opinię, z którą trudno się nie zgodzić. Modele o wybitnej jakości, z detalizacją na maksa i wyjątkowym realizmem śladów eksploatacji.
ODPOWIEDZ