"Blaszki" niefototrawione

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Edmund_Nita, Tempest

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ziółek
Posty: 50
Rejestracja: ndz sty 01 2012, 11:10
Lokalizacja: Festung Breslau

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ziółek »

Dzieło sztuki !!!!
" ... Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach ... "
Mikolaj75
Posty: 7
Rejestracja: ndz mar 24 2013, 22:22
x 3

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mikolaj75 »

Przyłączam się do gratulacji. Kolejny MIL-owy krok pokazujący, że modelarstwo redukcyjne ma się świetnie.
I jestem dumny, że mogę zaliczać się do grona tych, którzy widzieli ten model na żywo.
Dzięki za wspaniałą, edukacyjną relację i tu i w Aeroplanie :D
Pozdrawiam - Mikołaj
Awatar użytkownika
marcin1323
Posty: 80
Rejestracja: pn sty 19 2009, 19:54

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marcin1323 »

Niech mi będzie wolno złożyć wyrazy uznania i szczerego zachwytu tym dziełem modelarskiej sztuki. Oglądałem w aeroplanie, potem zacząłem w sieci. Jeśli ktoś tylko chce, to ma jak na tacy "podręcznik modelarski". Nic tylko oglądać, uczyc się i kleić :)

Jeszcze raz gratuluje i pozdrawiam
Marcin
p.s. co nie zmienia fakt, że i tak jestem frajdolarz :D( w pozytywnym sensie )
Obrazek
Robert1966
Posty: 23
Rejestracja: śr mar 17 2010, 9:47

Re: Blaszki niefototrawione

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robert1966 »

A ja mam takie nieśmiałe pytanie w związku z postem sprzed trzech lat (z 7 czerwca 2010):
Andrzej Ziober pisze:Odnośnie zniknięcia zdjęć. To dość dziwna historia, bo z informacji uzyskanych od administracji portalu na którym były zdjęcia, to wynika, że to... ja je polikwidowałem. To oczywiście bzdura. Postaram się jakoś odtworzyć brakujące fotki, ale proszę o cierpliwość, bo to trochę czasu zajmie.
Skoro relacja jest już zakończona, to czy jest jakakolwiek szansa na odtworzenie tych zlikwidowanych fotek?
Andrzej Ziober
Posty: 483
Rejestracja: sob lut 11 2006, 16:30
x 58

Blaszki niefototrawione

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Andrzej Ziober »

Wprawdzie miałem już zamiar zakończyć pisanie w tym wątku, ale nie chciałbym tych wszystkich wpisów, które pojawiły się po moim „pożegnalnym” poście, pozostawić bez odpowiedzi.
Przede wszystkim pragnę gorąco podziękować Kolegom za te miłe słowa, jakie tu padły. Jestem Wam za nie bardzo wdzięczny. Zależało mi, żeby ten model zrobić wyłącznie metodami DOSTĘPNYMI DOSŁOWNIE KAŻDEMU MODELARZOWI, czyli bez wielkich kosztów finansowych na jakieś ekstra drogie narzędzia, nawet z bardzo prymitywnego zestawu. Bo o tym, co chcemy osiągnąć w naszym własnym modelarstwie decyduje tylko kwestia osobistej motywacji. Jeśli tym wątkiem udało mi się udowodnić, że takie podejście do modelarstwa zyskuje zainteresowanie, a może również kogoś pozytywnie zainspiruje, to ten bardzo długi wątek spełnił swoje zadanie.
Odnośnie pytania o brakujące zdjęcia z początkowej części relacji. Na razie nie bardzo mam czas na ich uzupełnienie, bo końcówka roku to u mnie zawsze czas intensywnej pracy zawodowej, ale będę starał się sukcesywnie jakoś pouzupełniać te braki.
A na koniec jeszcze powtórka „nocnych” fotek, tym razem już na ukończonej podstawce:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Gdy stajesz przed problemem, szukaj rozwiązania, a nie obejścia.
Andrzej Ziober
Posty: 483
Rejestracja: sob lut 11 2006, 16:30
x 58

Blaszki niefototrawione

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Andrzej Ziober »

Efekt pierwszego startu Mi-6. Luna Rubea - srebrny wizerunek starożytnego symbolu Monzy - Best of show Monza Models 2014.

Obrazek
Gdy stajesz przed problemem, szukaj rozwiązania, a nie obejścia.
Awatar użytkownika
piotr_k
Posty: 72
Rejestracja: śr lut 18 2009, 13:56
Lokalizacja: MALBORK

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotr_k »

Witam
Moje gratulacje, model jest na wskroś wspaniały.
Bosman
Posty: 121
Rejestracja: śr lip 18 2007, 18:53
Lokalizacja: centralna Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bosman »

Nie wypada ale mam ochotę na kolana przed Tobą klapnąć. A że ze wstaniem w moich latach byłoby krucho, pozostał bym na długo raczej. Wielkie gratulacja Andrzeju Wysyp "bestów" się zaczął he he
Ostatnio zmieniony pt maja 30 2014, 10:27 przez Bosman, łącznie zmieniany 1 raz.
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Wieeedziaaałem, że tak będzie... :jupi: Andrzej, nie odpuszczaj żadnej wystawy...
No i nowa półka w domu się przyda... :D Na trofea, ma się rozumieć... :spoko:
P.Boczarski
Posty: 22
Rejestracja: czw gru 06 2007, 19:13
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: P.Boczarski »

Nic dodać, nic ująć.
Wielkie gratulacje za "Wielką Nagrodę"!)
"Jeżeli myślisz, że coś możesz lub czegoś nie możesz, za każdym razem masz rację." - Henry Ford
ODPOWIEDZ