*[Galeria/Pojazd] SdKfz 234/2 Puma Modelik

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
petr0v
Posty: 45
Rejestracja: ndz cze 26 2005, 22:50
Lokalizacja: warszawa

*[Galeria/Pojazd] SdKfz 234/2 Puma Modelik

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: petr0v »

Nareszcie ją skończyłem! Nieśmiałe znaki z klejenia tego modelu dawałem w moim "powitaniu" na forum a teraz wreszcie jest gotowy :) Cieszę się tym bardziej, że właściwie to "mój pierwszy model" bo nie kleiłem od lat i wybrałem go sobie na początek... Kleił się w zasadzie bezproblemowo, ale wymagał sporo cierpliwości - głównie przy podwoziu.
Dużo więcej zdjęć i "niby-relacja" z klejenia Pumy jest na mojej stronie. Może przy okazji klejenia następnego modelu zbiorę się na odwagę i założę relację tutaj na forum...

A oto zdjęcia - jak pogoda dopisze to może jeszcze uda mi się jakoś ładnie sfotografować ten wóz w plenerze ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
All science is either maths or stamp collecting.
Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3195
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 97

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

Faktycznie kółek trochę jest w tym pojeździe. Gratuluję ładnie sklejonego modelu. Dobrze że się "nawróciłeś".
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
Txthor
Posty: 45
Rejestracja: pn mar 13 2006, 9:51
Lokalizacja: Bielsko - Biała

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Txthor »

Ech... Żebym ja tak kiedyś sklejał... Gratuluję, czekam na inne fotki... Pozdrawiam...
Obrazek
Awatar użytkownika
Enzo
Posty: 422
Rejestracja: sob lut 26 2005, 20:48
Lokalizacja: Krosno

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Enzo »

Bardzo ładnie i czysto sklejony model, co następne??

Gratulacje!!
Pozdrawiam
Enzo
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
petr0v
Posty: 45
Rejestracja: ndz cze 26 2005, 22:50
Lokalizacja: warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: petr0v »

Dziękuję za miłe słowa! Teraz zamierzam zabrać się za coś co fascynuje mnie od dawna - radziecką broń pancerną z okresu 2 wojny światowej. Na pierwszy ogień dla odpoczynku po Pumie chciałbym skleić coś małego - mam w szafce T-27 (nowe wydanie) z Modelika i T-26 (baaardzo stare wydanie) z ModelCardu (czyli w sumie tez modelik tylko w starych barwach ;) ) Sam jeszcze nie wiem co kleić - T-27 ma tylko dwie strony części w wycinance, natomiast T-26 to stare opracowanie ręczne z grubą kreską i nie wiem czy będę miał siły żeby go skleić...
W każdym razie nie zacznę kleić wcześniej niż za kilka tygodni bo zmieniam miejsce zamieszkania i bałagan związany z przeprowadzką zmusił mnie do zwinięcia warsztatu.
Może macie jakieś sugestie związane z ww modelami - który z nich lepiej kleić? Po jednym z tych maleństw najprawdopodobniej zabiorę się za drugą skrajność : Maus albo T-35 (obydwa z modelcardu)...
All science is either maths or stamp collecting.
Awatar użytkownika
JaCkyL
Posty: 785
Rejestracja: śr wrz 01 2004, 23:12
Lokalizacja: Lublin
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JaCkyL »

Hej
Podoba mi się, fajnie sklejony i efektownie prezentujący się model :spoko: Mam nadzieję, że budowę kolejnego modelu zrelacjonujesz na naszym forum.
Pozdrawiam :pice:
ODPOWIEDZ