*[Relacja/Statek] Trawler M/T Regulus (Fly Model 116)

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jeta
Posty: 980
Rejestracja: ndz mar 02 2003, 13:12
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jeta »

Bundy czemu ten numer kodowy leci tak po skosie? Tak był wydrukowany?
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

Jeta, ten numer po skosie jest rzeczywiście tak wydrukowany, ale biorącv pod uwagę wznos pokładu ku dziobowi to raczej sugerowłbym się, że raczej ten drugi jest krzywo :D - te napisy to już kwestia opracowania modelu, a na temat tego nie zmierzam dyskutować bo statek sam w sobie jest opracowany świetnie i życzyłbym sobie wszystkich tak doskonale opracowanych modeli (Dar Młodzieży) z tego wydawnictwa.
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

Abyście nie myśleli, że prace przy statku przerwano oto dowód, że intensywnie trwają ale w związku z tym, że przyszła kolej na małe elementy to za bardzo nie ma co pokazywać

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony sob gru 17 2005, 10:47 przez Tomasz D., łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

Dopiero ukończyłem poręcze przy pokładówce co zajmuje dość dużo czasu, a już musiałem wziąć się za relingi i ze względu na to, że robię je w dość specyficzny sposób to niestety troszkę to potrwa - mimo że prace trwają codziennie to nie za bardzo widać efekty. Mimo to pokazuję wam jak to wygląda.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony sob gru 17 2005, 10:47 przez Tomasz D., łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

i jeszcze

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony sob gru 17 2005, 10:48 przez Tomasz D., łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Marzen
Posty: 334
Rejestracja: pt wrz 19 2003, 6:54
Lokalizacja: z Kielc

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marzen »

Bundy, retuszujesz jakoś elementy, czy ten statek jest sam z siebie taki piękny ? ... jak dla mnie, to najlepsze pływadło jaki do tej pory widziałem na forum :)
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

Jakby to powiedzieć, hmmmmm - to co widać na fotkach w poprzednich postach czyli pokładówka nie była jeszcze retuszowana, to dopiero ma nastąpić jak zrobię relingi.
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

Na próbę poukładałem na sobie kilka elementów by wstępnie ocenić jak to będzie wyglądało - efekt poniżej.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony sob gru 17 2005, 10:48 przez Tomasz D., łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

Jeszcze tylko kawałeczek i relingi nadbudówki gotowe, może około 1-szej w nocy skończę :)

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony sob gru 17 2005, 10:49 przez Tomasz D., łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

Stan statku na dzisiejszy wieczór, było troszkę gimnastyki z przyklejeniem nadbudówki ze względu na wyoblenie pokładu, do którego troszkę mi to niepasowało ale że karton jednak troszkę się poddaje i można go troszkę wygiąć oraz moc Super Glue zrobiły swoje. Efekty dzisiejszej pracy poniżej.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony sob gru 17 2005, 10:50 przez Tomasz D., łącznie zmieniany 4 razy.
ODPOWIEDZ