*[Relacja/Samolot] PZL-104 Wilga GPM 3/1998

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
OSTOJA
Posty: 1216
Rejestracja: pt gru 19 2008, 14:08
Lokalizacja: Mielec (Ostróda, Iława)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: OSTOJA »

Może i Pan Wojtek ale link do tej strony jest w podpisie Pana Andrzeja.
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.
W imadle:
Dorobek
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Ja się zastrzelę... :twisted:
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galwani »

viewtopic.php?t=10820&postdays=0&postorder=asc&start=10

3 4 i 7 post od gory.... zreszta nawet we wklejonym przez Ciebie linku widac ze na samym modelu jest juz inne smiglo (wykonane prawidlowo)
pzdr
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Awatar użytkownika
OSTOJA
Posty: 1216
Rejestracja: pt gru 19 2008, 14:08
Lokalizacja: Mielec (Ostróda, Iława)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: OSTOJA »

Edmund_Nita pisze:Widzisz Ostoja, gdybym był na miejscu Andrzeja dołożyłbym Ci tak, że kapcie byś pogubił.
A możesz wyjaśnić za co.
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.
W imadle:
Dorobek
Grzegorz75
Posty: 1000
Rejestracja: pt gru 09 2005, 14:34
Lokalizacja: GDYNIA
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzegorz75 »

HAHAHAHA.... :haha:
Faktycznie , Andrzej Ziober jest odpowiedzialny za wykonanie śmigła przez innego modelarza ..... Teraz Ostoja ewidentnie szukasz zaczepki ... :cool:
Piterski
Posty: 1009
Rejestracja: wt sty 11 2005, 19:17
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piterski »

Jarek nie jestem fanem ZŁO SQUADU, ale pogrążasz się sam. Przecież artykuł do którego się odnosisz ma podanego autora.
Zwolnij trochę bo robisz coraz większe głupoty :(
Na tapecie:GAZ 69M;PGM17.
Awatar użytkownika
Sicore
Posty: 1263
Rejestracja: wt gru 16 2003, 9:59
Lokalizacja: FRA/LUZ
x 40

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sicore »

Przesadzacie... Prezesowi Jarosławowi wiele wolno...
W końcu to ostoja polskiego modelarstwa.
ZŁO SQUAD

Samuraj nie ma celu, tylko drogę.
Ki-61 . I-16 typ10 . MS.406 C1 . Bf-109D
Awatar użytkownika
Łosiu
Posty: 572
Rejestracja: ndz lut 15 2004, 16:11
Lokalizacja: Strzebielino

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łosiu »

Przez duże "O" prosze... ta dzisiejsza młodzież....
Awatar użytkownika
OSTOJA
Posty: 1216
Rejestracja: pt gru 19 2008, 14:08
Lokalizacja: Mielec (Ostróda, Iława)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: OSTOJA »

Piterski pisze:Jarek nie jestem fanem ZŁO SQUADU, ale pogrążasz się sam. Przecież artykuł do którego się odnosisz ma podanego autora.
Zwolnij trochę bo robisz coraz większe głupoty :(
Piotr, masz rację. Przepraszam Pana Andrzeja za pomówienie i odszczekuję pod stołem. Na swoje usprawiedliwienie mogę mieć tylko to że podpis autora Wojciecha Fajgi jest bardzo słabo widoczny i trudno zauważalny a ja widocznie muszę sobie kupić mocniejsze okulary. Było nie było link do tej strony jest jednak w podpisie Pana Andrzeja więc uważałem, że on jest autorem całej strony. Jeszcze raz przepraszam.
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.
W imadle:
Dorobek
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Na podstawie ostatniego postu zauważam Ostoja, że zrozumiałeś za co - nikomu nie dałbym szargać dobrego imienia naszego Andrzeja Ziobera.
Ale z tego postu wynika też, że potrafisz się jednak przyznać do popełnionego błędu. A nie trzeba było tak od razu, kiedy ten nieszczęsny klin "ujrzał" światło dzienne? Nie byłoby tej nieszczęsnej dyskusji (chociaż miejscami zawiera całkiem słuszne i ciekawe racje), która nawiasem mówiąc spowodowała u mnie niechęć do kontynuowania rozpoczętych przeze mnie wątków, choć już do tego się ostro zabierałem. Nie wiem kiedy najdzie mnie ponowna ochota, ale diablo nie cierpię wszelkiego rodzaju agresji - działa na mnie hamująco...
Ja w przeciwieństwie do Piterskiego (szanuję Go bardzo, szczególnie od czasu, gdy spotkaliśmy się w Kruszwicy - ciekawe, czy mnie pamięta, tyle złocistego napoju się wtedy polało...), jestem - można powiedzieć - fanem ZŁO SKŁADU. Chociaż zastrzegam, że nie wszystkie ich wejścia akceptuję - czasami przeginają, ale to taki już ich folklor. Trzeba jednak przyznać, że ogólnie rzecz biorąc, wpływają pozytywnie na to, co się na naszym forum dzieje. Mają sporo ciekawych pomysłów, z których wszyscy - łącznie ze mną - korzystamy. Ostatnio odniosłem nawet wrażenie, że jeden z członków ZS chciał zostać mentorem bardzo młodego, dobrze zapowiadającego się adepta sztuki modelarskiej. Tenże jednak nie zaskoczył i nie dość, że z doświadczenia niezłego sojusznika nie skorzystał, to w końcu swojej relacji tak sknocił "produkowany" model, że tylko ręce załamać. Młodemu nieźle się oberwało, bo głupota, to to, co ZS nie lubi najbardziej... :D
Ja osobiście staram się unikać oceniania modeli wykonywanych przez współforumowiczów. W końcu też popełniam babole, ale potrafię się do nich przyznać (patrz chociażby: poprawa malowania kanistra na kubelwagenie w związku z uwagą Tempesta...), bo z jednej strony wiem, że mi korona z głowy nie spadnie, a z drugiej strony mam zawsze przed oczyma ewangieliczną przypowieść o rzucaniu kamieniem przez tych co to bez winy są... ;-)
Do Ciebie Ostoja nie mam za nic pretensji (no może z wyjątkiem tego, jak to nazwałeś, pomówienia...). Wręcz przeciwnie, cenię Cię za tematy jakby dziewicze na naszym forum. Tylko weź pod uwagę radę Piterskiego i trochę zwolnij, moją żebyś dał se trochę na luz i Wojtka Młynarskiego, żebyś - nie bacząc na takie, czy inne uwagi kolegów z forum - ROBIŁ SWOJE. Będzie git...
:D :D :D
ODPOWIEDZ