*[Relacja/Okręt] BISMARCK - A.Haliński. POWRÓT

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Tradek
Posty: 48
Rejestracja: śr mar 07 2012, 20:51
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradek »

w dniu dzisiejszym miałem okazję zobaczyć ten przepiękny model na żywo we Wrocławiu; na fotkach prezentuje się znakomicie, ale na żywo dopiero robi niesamowicie wielkie wrażenie :!: nie mogłem się napatrzeć... moje najszczersze gratulacje za wykonanie tak wspaniałego modelu :!:
pozdrawiam serdecznie, Tadziu
Awatar użytkownika
ziółek
Posty: 50
Rejestracja: ndz sty 01 2012, 11:10
Lokalizacja: Festung Breslau

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ziółek »

ja również oglądałem to arcydzieło na żywo - piękny !!!
mam nadzieje, że zwyciężył w konkursie ;)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Foretti
Posty: 5
Rejestracja: pn cze 10 2013, 12:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Foretti »

A gdzie można znaleźć wyniki konkursu? Może ktoś wie?
jurek.w
Posty: 39
Rejestracja: śr mar 25 2009, 16:04
Lokalizacja: kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jurek.w »

Przybyłem, zobaczyłem.....osłupiałem. Mają czego żałować Ci, którym nie dane było oglądać MODELU. Pięknie prezentował się w towarzystwie swojej ofiary Hood'a, też bardzo ładnie wykonanego. Szkoda tylko, że obydwa, tak atrakcyjne modele ustawiono z boku, pod ścianą, przez co można go było oglądać z pewnej odległości od jednej burty lub od rufy, podczas gdy środkowe stoły zajmowały różne inne ,,ciekawe modele". Fotografie, fotografiami ale dopiero możliwość zapoznania się z dziełem, z bliska daje wyobrażenie o skali precyzji i diokładności tego Co stworzył (trudno to nazwać inaczej jak tworzeniem) ART. I tak można by pisać bardzo długo. Pokłony do ziemi ART. Tylko ta depresja.......:)
Awatar użytkownika
Art
Posty: 465
Rejestracja: wt paź 20 2009, 13:51
Lokalizacja: Rzeszów
x 4

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Art »

Bardzo jestem rad, że model na żywca też się podoba. To przecież najważniejsza próba zestawienia „internetowego” modelarstwa z rzeczywistym wyglądem modelu.

Jurek, za każdym razem jak przywoziłem model, dawałem wolną rękę organizatorom, gdzie ma on stać, oni o tym decydowali.
Może trzeba było inaczej... Faktycznie, najlepiej by się oglądało taki klocek centralnie, na środkowych stołach. Następnym razem spróbuję ponegocjować, ale z umiarem ;-)

Ziółek, model otrzymał dla mnie bardzo cenne wyróżnienia we Wrocławiu – Grand Prix Modelarzy oraz Grand Prix Publiczności – w każdym razie tak to – jak pamiętam – zakomunikowano. Udało się też wywalczyć wyróżnienie w kategorii okręty i statki, podobnie jak w Krakowie, gdzie dodatkowo okręt uzyskał nagrodę specjalną za najlepszy model okrętowy Festiwalu.
Się z tego z Wami cieszę.
Art
W trakcie budowy: PBY CATALINA
Zbudowałem: ARADO Ar-196 ; MiG-29; Pancernik BISMARCK
Awatar użytkownika
quek
Posty: 3
Rejestracja: wt maja 14 2013, 20:25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: quek »

Gratuluję za wyróżnienia!!! Jestem tu nowy i dopiero na moim koncie posiadam trzy zbudowane modele kartonowe. Chciałbym w dalekiej przyszłości budować tak perfekcyjnie i dokładnie jak Ty:)
Dla mnie ten okręt jest arcydziełem:)
Przeczytałem cały artykuł z Twojej budowy i wykorzystałem dużo wskazówek które opisałeś.
Awatar użytkownika
ziółek
Posty: 50
Rejestracja: ndz sty 01 2012, 11:10
Lokalizacja: Festung Breslau

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ziółek »

Gratuluję wyróżnień !!!
Sam osobiście wpisałem 200 ;)

Pozdrawiam i czekam na dalsze Twoje prace
" ... Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach ... "
Awatar użytkownika
tommy-79
Posty: 87
Rejestracja: pn sie 16 2010, 8:17
Lokalizacja: Żary
x 4

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tommy-79 »

Też miałem okazję podziwiać model we Wrocławiu "na żywo", piękny. Gratulację
w trakcie: SM 03
gotowe: CWS T-1; ISU-122; Jagdpanzer IV Ausf.F; Leopard A4; Mercedes Benz L 3000; Mk.VIII-CROMWELL IV, PzKpfw II Ausf.C; PzKpfw III Ausf.M; PzKpfw V Panthera Ausf.G; PzKpfw VI Tiger I; SdKfz 7-2; SdKfz 234-2 PUMA; SG-122; Sturmgeschutz IV (SdKfz 163); Mazur D-350; T-28
KRAZ 255B; T-70; 4TP; Px 29; T-34
mari
Posty: 15
Rejestracja: ndz sty 30 2011, 11:10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mari »

Piękny model .Na żywo robi ogromne wrażenie.Głos oddany na model publiczności w Przeciszowie.
Awatar użytkownika
Art
Posty: 465
Rejestracja: wt paź 20 2009, 13:51
Lokalizacja: Rzeszów
x 4

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Art »

Witajcie raz jeszcze.
Relacja długa, ale udało się wiele zmieścić o budowie okrętu na kilkunastu stronach najnowszego numeru specjalnego Modelarstwa Okrętowego. Ponadto są nowe zdjęcia ukończonego modelu.
Fajna pamiątka w pigule, zapraszam:
http://www.modelarstwookretowe.pl/index.php?p=21
Art
W trakcie budowy: PBY CATALINA
Zbudowałem: ARADO Ar-196 ; MiG-29; Pancernik BISMARCK
ODPOWIEDZ