*[Galeria/Samochód] Ford T Super Model 2/2003

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Matrix_OST
Posty: 62
Rejestracja: ndz paź 01 2006, 18:00
Lokalizacja: Ostróda

*[Galeria/Samochód] Ford T Super Model 2/2003

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Matrix_OST »

Witam. Chciałbym pokazać na tym forum ostatni ukończony przeze mnie model samochodu H. Ford`a.
Skala pojazdu to popularna w pojazdach 1:25. Po budowie ma same pozytywne wrażenia. Nic nie trzeba było przycinać, poszerzać, zwężać. itd., itp. Całe podwozie pomalowałem czarną matową Pactrą. W reflektorach zrobiłem imitację przeszklenia wklejając przezroczystą folie i od środka malując na srebrno. Jedyne z czego nie jestem zadowolony to z felg no i z dachu. Dach pomarszczył się trochę po malowaniu. To tyle w tym temacie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
karoks
Posty: 6
Rejestracja: czw paź 22 2009, 16:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karoks »

Model całkiem całkiem :-) tylko przednie koła są na pewno równe ? hm co do dachu to te "pomarszczenia" według mnie model wygląda korzystnie z nimi, ale u góry przy łączeniach po bokach to nie wygląda jednak ciekawie.


Pozdrawiam Karol
Awatar użytkownika
Jacek Bula
Posty: 278
Rejestracja: pn paź 13 2008, 19:01
Lokalizacja: Małkinia Górna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jacek Bula »

Niestety nad felgami można było poświęcić więcej czasu i bardziej się postarać, ale ogólnie robi pozytywne wrażenie.
Troszkę żałuję (bo piękny model), bo kiedyś miałem taki model w swoim składzie nie sklejonych i dałem do jako prezent. Oddałem dlatego, bo nie wiedziałem jak się za niego zabrać, by nie zepsuć.
Moje gratulacje :lol:

Mam nadzieję, że niebawem zobaczymy relację z budowy.

Pozdrawiający, Jacek.

Ps. Bym zapomniał, może w przyszłości się przyda, odbłyśniki w reflektorach można zrobić z kawałka aluminium (np. z foremki po pasztecie- puste często mają w sklepach) lub innych sreberek, efekt dobry.
Awatar użytkownika
Szymcio190
Posty: 29
Rejestracja: wt paź 20 2009, 15:21
Lokalizacja: Sosnowiec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szymcio190 »

Świetny model :) Ja też kiedyś chciałem zrobić podobny. Prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Dobra robota!!! Duży szacun dla ciebie za wykonaną pracę ;-)
ODPOWIEDZ