*[Relacja/Okręt] Boh Cara Chrani, czyli jankesi z nitownicami WARIAG

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
Rutek63
Posty: 756
Rejestracja: pn paź 25 2004, 20:03
Lokalizacja: Scarsdale, NY
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rutek63 »

Szyderczy,

Nie będę Ci jeszcze składał gratulacji, bo jak to nie koniec, to nie wiadomo jaka jeszcze cholera może się przydarzyć. Jednak to co widać wygląda wspaniale!
Musisz jedynie pomyśleć jak się przerzucić na pismo obrazkowe, bo z tego co widać to niewiele osób czyta cokolwiek. :-?
Obraz jest wart tysiąca słów. Model wart jest miliona.
Awatar użytkownika
piotter
Posty: 203
Rejestracja: ndz lis 20 2005, 14:42

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotter »

Archiwum ? Jestem bardzo świadom. :)
Tylko protestuję przed traktowaniem twojego krejsera jako tematu ostatecznie załatwionego bo "won do archiwum".
Ja sobie będę go tam często oglądał, podobnie jak i inne cudeńka.
Przy okazji prośba żebyś przy przygotowaniu wątku do archiwum, czyszcząc go z radosnego bełkotu ocalił od zapomnienia Jego Wielmożność Pułkownika Mitrofanowa wraz z drużyną. :lol:

Przemyśl jeszcze może ten tent - może taki malusi tylko z przodu cobyś tę swoją podłogę widział ?

A torpedowce były pokazane, są obecnie na warsztacie i wkrótce wrócą w ilości sztuk dwa. Takich tematów się nie porzuca :D.
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...
Awatar użytkownika
pulpetto
Posty: 672
Rejestracja: pt sty 30 2004, 9:26
Lokalizacja: Radom
x 20

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulpetto »

Szydercza Gała pisze: Pułkownik Mitrofanow przekazał juz pełnię władzy na okręcie Kapitanowi Rudniewowi, spakował manatki, jak również bojców i zjechał w końcu do St. Petersburga, by osobiście odebrać z rąk Najjaśniejszego Pana Order Świętego Jerzego, za wzorową postawę w walce z rewolucją i skośnookimi kurduplami
Niedobrze...
Pułkownik coraz bliżej miejsca wodowania mojego shipa. Trza pogonić stoczniowców, bo jeszcze razem z ochraną wpadnie w "odwiedziny" to wtedy już nie będzie komu robić, bo każe wszystkich rozstrzelać.
No chyba, że jakiś mały donosik do Cara (o rzekome czerwone myśli rewolucyjno-bolszewickie) i jego samego rozstrzelają... :twisted:
Fajny carsko-amerykański "pogromca" skośnookich kurduplów ;-)
Klub Modelarsko-Historyczny Sokół Radom
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2246
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 133

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

Rutek nie kracz :haha: Piktogramy to jest jakiś pomysł, mam juz od takiego jednego aplikanta co chciałby żeby mu pisać Barill'em :haha:

No ja myślę Piotter że sie nie porzuca... Pułkownik byłby wybitnie zawiedziony gdyby odwołano go teraz z urlopu. Poza tym o jakim oczyszczaniu piszesz, przeca Konan juz kiedyś przedstawiał jak wygląda przenoszenie moich relacji do archiwum w 3 krokach :haha: Krótko mówiąc idą tam bez skreśleń :haha:

Pulpetto, muszę przyznać że tego typu odpowiedzi są dla mnie sensem prowadzenia relacji :haha: . Pomyliłeś chyba jednak moich wyimaginowanych przyjaciół :haha: W epoce Pułkownika za rzeczy o których piszesz wysyłało się do TWIERDZY, do piwnic, a stamtąd po odpowiedniej obróbce na wczasy do Jakucka, lub w inne równie malownicze miejsce :haha: . Metody o których wspominasz są domeną TOWARZYSZA KOMISARZA, ale nie zanosi się na to żeby prędko powrócił na forum :haha:
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
pulpetto
Posty: 672
Rejestracja: pt sty 30 2004, 9:26
Lokalizacja: Radom
x 20

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulpetto »

Reasumując.
Pijemy zdrówko Pułkownika jak również TOWARZYSZA KOMISARZA i czekamy na galerie końcową :piwo:
Ciekawe czy na wczasy w Jakucku dawali dofinansowanie :zeby:
Klub Modelarsko-Historyczny Sokół Radom
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2246
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 133

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

Nie mam w sumie nic do powiedzenia :haha: , więc fotki:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

KONIEC

Pozdrowienia i podziękowania dla wszystkich którzy dotrwali wraz ze mną do konća :haha:
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
Heinrich Kosmala
Posty: 2096
Rejestracja: sob paź 04 2008, 11:28
Lokalizacja: Landau/Niemcy
x 133

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Heinrich Kosmala »

Także jako „samolociarz“ nie mogę oprzeć się czarowi tego modelu – wspaniałe wykonanie, czystość, precyzja, mistrzostwo warsztatu - prezentuje się bardzo efektownie, gratulacje!
Pozdrawiam
Henryk

moje modele
Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3180
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 96

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

Gratuluje, świetnie wykonany model. Mam nadzieję, że na jakimś konkursie uda mi się go zobaczyć na żywo.
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
GrzechuM
Posty: 54
Rejestracja: śr sty 05 2011, 11:00
Lokalizacja: Silesia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GrzechuM »

o k.... kopara do jajców mi opadła :)
My mamy swobodnego motyla, Francuzi zwiewnego papilona, Hiszpanie kolorowego mariposa, Anglicy flegmatycznego butterflya a Niemcy.... a Niemcy przeciwpancernego Schmetterlinga ;]
--------------------------------------------------------
Się buduje: ???
Się zbudowała: "Jedenastka"
Awatar użytkownika
Andreas
Posty: 74
Rejestracja: wt lut 03 2009, 14:01
Lokalizacja: Oświęcim

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Andreas »

Jedna z niewielu relacji okrętowych ,z której mozna sie czegoś nauczyć. Czysta praca . Jedyne co mi nie pasuje to kutry -brakuje mi czarnych lini podziału jak w kartonie na krawędziach ,wyglądają tak plastikowo przy reszcie . Ale moze sie nie znam :)
pozdrawiam Andrzej
ODPOWIEDZ