*[Galeria/Pojazd] M-16 MGMC Half Track

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mariusz Kita
Posty: 194
Rejestracja: pt sty 06 2006, 15:13
Lokalizacja: czestochowskie

*[Galeria/Pojazd] M-16 MGMC Half Track

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mariusz Kita »

Witam
Przedstawiam Wam najnowszy mój model wykonany od podstaw amerykańskiego samobieżnego zestawu przeciwlotniczego M-16.Pojazd uzbrojony był w 4 wielkokalibrowe karabiny maszynowe kal.12,7 mm ( 0,5 cala) umieszczone w obrotowej wieżyczce napędzanej elektrycznie.Do zbudowania pojazdu posłużyło podwozie transportera półgąsienicowego M3.Cały model powstał w programie Corel,po sklejeniu pomalowałem go farbami Pactra.Model posiada kompletny silnik z przeniesieniem napędu,wyposażenie wieżyczki oraz wszystko to co mi udało się wypatrzeć na zdjęciach oryginału. A teraz zdjęcia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3195
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 97

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

Niezła robota choć parę szczegółów można by pewnie bardziej dopieścić - na przykład te radiostacje za fotelami kierowcy i pasażera, są wydrukowane i jakieś zbyt płaskie przez to.
Ostatnio zmieniony ndz cze 15 2008, 23:15 przez Tempest, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
Awatar użytkownika
JaCkyL
Posty: 785
Rejestracja: śr wrz 01 2004, 23:12
Lokalizacja: Lublin
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JaCkyL »

Ciekawy temat, bardzo mi się podoba. Tak jak napisał Tempest, jak już malowałeś trzeba było bardziej dopracować detale. Po malowaniu wychodzą wszelkie niedoróbki, i trzeba zdecydowanie bardziej się starać przy szykowaniu modelu. Mogłeś np. zrobić lufy z igieł a niezwijane z papieru. Upierając się pewnie coś jeszcze bym znalazł, ale, po co? Mam nadzieje, że następnym razem zrobisz kompletna relację.
Pozdrawiam :pice:
ODPOWIEDZ