*[Relacja/Czołg] Czołg średni T-28

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
laszlik
Posty: 2050
Rejestracja: pn cze 07 2004, 1:42
Lokalizacja: WAW
x 109

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: laszlik »

Uważaj Edmund, bo jutro ZŁO SQUAD wzmocniony zostanie o właśnie ukończonego Browninga 7,62 dla mojego tylnego strzelca... o ile mi mój wspaniały transfer pozwoli załadowac zdjęcia...
A Towarzysz Szyderczy to mógłby najpierw robic na 100% normy a dopiero potem zdjęcia a nie odwrotnie. Położyliście Towarzyszu cień na niewolniczą pracę ludu dla jedynie słusznej idei. Nie o to Towarzyszowi Marksowi chodziło... Jednak przez wzgląd na starą znajomośc nie wykluczymy Was jeszcze z Komitetu. Dostaniecie jeszcze jedną szansę Towarzyszu.
-Dziadku, ruskie w kosmos poleciały!
-Wszystkie?
-Nie, dwóch tylko.
-To co mi d... zawracasz!?

ZŁO SQUAD
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Ja ZŁO SŁADU nie boję - wbrew nazwie, to NIEZŁY SKŁAD, he, he...
Browning powiadasz waćpan, a ja na to whiteningiem. I co? Będzie po ząbkach, he, he... :lol:
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2246
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 133

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

Edmundzie whitening to ja znam tylko pewną pastę do zębów, a ona moim tankistom nie potrzebna, byli przesłuchiwani na łubiance, ale dzięki za ofertę :haha:
Wczoraj skończyłem ostatecznie tą przedzewiałą konserwę po 426 dnich od jej rozpoczcia. TOWARZYSZ KOMISARZ wyjechał na wczasy do Bułgarii, przy okazji bedzie nadzorował zbiory buraków cukrowych :haha:
Fotki wstawię jak poszaleję z pendzelkiem, co by mnie z KOMITETU CENTRALNEGO ZŁO SQUADU nie wywalili :haha:
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Posty: 2246
Rejestracja: pt mar 05 2004, 14:48
Lokalizacja: ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
x 133

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szydercza Gała »

No i wreszcie, zrobiłem kilka fotek co by było widać jak to mniej więcej wygląda, porządna sesja musi poczekać do weekendu, bo jak wracam z roboty to juz nie ma dobrego światła.
Podsumowując: potwora jest wielka i miła dla oka, klei się dość przyjemnie i pomijając miejsca gdzie chciałem TOWARZYSZOWI AUTOROWI urwać głowę i ... sami wiecie co dalej, nie było problemów. To co chciałem zrobić AUTOROWI nie wynika jednak z błędów w projekcie, a z rozwiązań jakie sobie wybrał w paru miejscach, nie będę pisał gdzie, bo to moje subiektywne doznania i komu innemu takie a nie inne rozwiązanie danego problemu może odpowiadać.

Podziękować chciałem TOWARZYSZOWI GUWNEMU INRZYNIEROW (Ś.P.), TOWARZYSZOWI KOMISARZOWI oraz wielu innym bezimiennym i często poległym TOWARZYSZOM, a także POTĘŻNEMU PEKAESOWI, WIELKIEMU TWAROGOWI, 20 TONOWEMU BETONOWEMU BORSUKOWI oraz SMOKOWI Z KOMODO :haha:
Wspomnieć należy też o tych niewielu, którzy wzięli udział w uczonych dyskusjach nad wyższością trzciny nad burakiem cukrowym, jakie miały miejsce w tym wątku :haha:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
No i na koniec nie mogłam się jednak powstrzymać, nikt normalny z czym śtakim by nie jeździł, ale za to bardzo po komsomolsku wygląda ku radości TOWARZYSZA KOMISARZA :haha:
Obrazek
KONIEC
NUR FüR MASON!!!!! :haha:
ZŁO SQUAD
WSPÓŁZAWODNICTWO RACJONALIZATORSKIE- DŹWIGNIĄ POSTĘPU TECHNICZNEGO!
NIE OTWIERAM MINIATUREK !!!
Awatar użytkownika
kriztozz
Posty: 209
Rejestracja: czw mar 01 2007, 19:47
Lokalizacja: Kraków
x 52

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kriztozz »

Przyjemna puszeczka z tego czołgusia, na mięsko. TOWARZYSZU. :haha:

Komitet centralny, wyznaczył towarzysza do odznaczenia medalem, Zasłużony dla narodu.

Gratulacje.
Grzegorz75
Posty: 1000
Rejestracja: pt gru 09 2005, 14:34
Lokalizacja: GDYNIA
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzegorz75 »

W imieniu swoim i Chucka pragnę wyrazić radość na widok tego pokracznego złego tanka .... Siedzącego sobie na krześle :lol:
Najchętniej porwałbym Ci z niego wieżę i to wcale nie dla okupu ... Pojmaną osadziłbym na sowieckim kutrze moim :cool: Taką gotową :lol:
Awatar użytkownika
laszlik
Posty: 2050
Rejestracja: pn cze 07 2004, 1:42
Lokalizacja: WAW
x 109

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: laszlik »

Za szczególny wkład w szerzenie jedynie słusznej idei socjalizmu odznaczam Was orderem Czerwonej Gwiazdy. Towarzysza Guwnego Inżymiera pośmiertnie również. Dzierżyjcie sztandar i trwajcie.
Gratuluję zakończenia. Haroszaja rabota!
-Dziadku, ruskie w kosmos poleciały!
-Wszystkie?
-Nie, dwóch tylko.
-To co mi d... zawracasz!?

ZŁO SQUAD
Awatar użytkownika
QN
Posty: 1050
Rejestracja: czw gru 04 2003, 8:29
Lokalizacja: Stasi Las
x 123

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: QN »

Nie moja bajka, bo brak mazania SG, dodatków szpachli i nieodzownej farby z "brudzeniem". Ale.....

Jak na KOŃWENCJĘ przyjętą przez TOWARZYSZA GUWNEGO INRZYNIERA (Ś.P.), nadzorowaną politycznie przez TOWARZYSZA KOMISARZA, trzymanie się GUWNEJ LINI PARTII czyli tzw. standardu, to MEDAL, postrzępiony jak Czerwony Sztandar Wielkiego Wodza na Wieży, przybić do piersi należy, pasmiertna oczywiście.

Niech Cię dalej BETONOWY BORSUK z WIELKIM TWAROHEM przed zakusami SZPACHLI i FARBY bronią. A co, TWARDA linia partii też musi być trzymana, bo jak nie, to innych by nie było :)
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Czy nie będzie wbrew GUW[NIA]NEJ LINII PARTII otwarcie tej pięknej konserwy przy pomocy otwieracza marki ŁABĘDY...? :D :D :D
Awatar użytkownika
lehcyfer
Posty: 485
Rejestracja: pt lis 11 2005, 18:19
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lehcyfer »

Po przeżyciu na froncie przepisowych 3 tygodni wrak przerobiono na tysiące konserw na mielonkę 'sdiełano w sssr' :P

Fajna konserwa!
- Do not try to make a model. Instead only try to realize the truth.
- What truth?
- There is no model. Then you will see that it's not the model that you make, it is only yourself.
ODPOWIEDZ