*[Galeria/Okręt] Yamato DigitalNavy

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
52olej

*[Galeria/Okręt] Yamato DigitalNavy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 52olej »

Witam. Jako, że posiadam dobrych znajomych, którzy z chęcią sfotografowali moje modele mogę wam pokazać efekty mojej rocznej pracy z przerwami. Model przedstawia Yamato przed przebudową czyli mniejsza ilość działek p-lot. Skala modelu to 1:250. Wiem, że jako młody modelarz (16 lat) dużo jeszcze przede mną pracy. No ale mdoel mi się podoba i podobno to jest najważniejsze :-) Hmm pewnie będziecie bardzo narzekać na brak retuszu. Jak dla to bez niego widać o wiele wyraźniej nasze błędą, jakie popełniliśmy i nad czym powinniśmy jeszcze dużo popracować. A tak zakryje farbka i nic nie widać. Model sklejało się bardzo dobrze i można go polecić mniej doświadczonym modelarzon marzącym o sklejeniu tego giganta. Miałem problemy tylko przy oklejaniu dna, lecz mogło to być spowodowane moimi błędami. Gdy czegoś nie wiedziałem to zaglądałem tu: http://news.webshots.com/album/55041854 ... s&start=84 choć uzbrojenie inne to wiele mogłem podpatrzyć.Przy okazji chę jeszcze pokazać model challengeraz Fly modelu. Model ogólnie jest okropny. Nic w nim nie pasowało. Ale jakoś dobrnąłem do końca. Czas na zdjęcia, które pokazują wszystkie moje błędy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Takie łańcuchy bo takie miałem pod ręką ;)
ODPOWIEDZ