Impreza modelarska

kalendarium

Moderatorzy: Tomasz D., kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gulus
Posty: 1245
Rejestracja: sob maja 24 2003, 22:22
Lokalizacja: Ełk, mazury

Impreza modelarska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gulus »

Poproszono mnie o przekazanie następującej informacji:
W regionie jakim mieszkam - Pomorze Środkowe jest mało imprez tego typu. Wpadł mi do głowy pomysł na organizacje w Kołczygłowach [okolice Bytowa] spotkania, wystawy modelarskiej. W tej chwil myślę tylko o spotkaniu, ale jeśli temat ze tak powiem chwyci możne to być konkurs z warsztatami modelarskimi dla młodzieży. Modele pogrupowane byłyby na cztery grupy - działy: * lotnictwo, ** okręty, *** pojazdy cywilne, **** pojazdy wojskowe, bez podziału na skale. Dysponujemy dwoma pomieszczeniami jedno mniejsze w Gminnym Ośrodku Kultury i drugie większe hala sportowa w szkole. Wójt Gminy ze swojej strony deklaruje pomoc w organizacji, ognisko kiełbaska itp. Na chwile obecna dysponujemy 20 miejscami noclegowymi koszt ok 20zl, dojazd "do" i "z" miejsca noclegowego (ok 14km) bezpłatny. Jeśli znajdą się sponsorzy istnieje możliwość zmiany statusu wystawy. Impreza [tak to ma razie nazwę] planowana jest na październik 2011. Osoby zainteresowane wzięciem w tym udziału proszę o kontakt via e-mail marek_1101@wp.pl
Obrazek
ODPOWIEDZ