Grand Prix KARTONWORK 2005 - nominacje

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
Vivit
Posty: 1717
Rejestracja: wt mar 11 2003, 8:42
Lokalizacja: Koszalin

Grand Prix KARTONWORK 2005 - nominacje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Vivit »

Witam wszystkich uczestników forum.

Wzorem lat ubiegłych także i w początkach nadchodzącego roku rusza nasza zabawa dotycząca wyboru modelu roku 2005. Ponieważ jest to tylko zabawa proszę o takowe traktowanie tej rywalizacji. Aby nie było wątpliwości przytaczam regulamin zabawy, który został ustalony w zeszłym roku.

Regulamin Konkursu o Grand Prix Kartonwork

§ 1. Coroczny Konkurs o Grand Prix Kartonwork składa się z trzech etapów:
1) Zgłaszanie nominacji,
2) Wyłonienie najlepszych modeli w grupach,
3) Wyłonienie najlepszego modelu spośród modeli najlepszych w grupach.

§ 2. Zadania związane z przeprowadzeniem Konkursu wykonuje Prowadzący, powoływany każdorazowo przez Administratora Forum Karton NetWork.

§ 3. 1. Zgłaszanie nominacji odbywa się w styczniu i polega na przedstawieniu przez Użytkowników Forum Karton NetWork (dalej "Użytkownicy Forum") list modeli ukończonych w roku poprzedzającym, które ich zdaniem zasługują na wyróżnienie Grand Prix Kartonwork.
2. Zgłaszany model musi być zaprezentowany na stronie Karton NetWork, a jego wykonawcą musi być Użytkownik Forum.
3. Do nominacji może zostać dołączone uzasadnienie.

§ 4. 1. W początkowych siedmiu dniach lutego Prowadzący dokonuje podziału zgłoszonych modeli na grupy tematyczne, kierując się kryterium rodzajowym oraz liczebnością modeli danego rodzaju, oraz ogłasza listę modeli podzielonych na grupy. Podział dokonywany jest zgodnie z zasadami lojalnej współpracy forowej.
2. Głosowanie na modele najlepsze w grupach odbywa się od ogłoszenia listy, o której mowa w ust. 1 do dziewiętnastego dnia lutego. Każdy Użytkownik Forum może oddać do dwóch głosów w obrębie każdej grupy.

§ 5. 1. W terminie od dwudziestego do dwudziestego drugiego dnia lutego Prowadzący zamieszcza listę modeli najlepszych w poszczególnych grupach tematycznych, wyłonionych w trybie § 4 ust. 2. Do listy powinny zostać dołączone nie więcej niż dwa modele o największej liczbie głosów wśród modeli nie będących modelami najlepszymi w grupach.
2. Głosowanie na najlepszy model Forum odbywa się od ogłoszenia listy, o której mowa w ust. 1 do ostatniego dnia lutego. Każdy Użytkownik Forum może oddać jeden głos na jeden model z listy, o której mowa w ust. 1.

§ 6. 1. Pierwszego marca Prowadzący ogłasza najlepszy model, wyłoniony w trybie § 5 ust. 2.
2. Wykonawca najlepszego modelu otrzymuje tytuł Grand Prix Kartonwork.
3. Mogą być przyznane nagrody dodatkowe.

§ 7. Zmiana regulaminu następuje w drodze decyzji podejmowanej przez Administratora Forum Karton NetWork.


Nominacji dokonujemy w tym wątku poprzez zgłoszenie polegające na podaniu linka do relacji i możliwie krótkiego uzasadnienia. Po spełnieniu tych warunków relacja zostanie dodana do listy nominacji.
Zgodnie z regulaminem nominacje trwają do końca stycznia 2006 r.
Pozdrawiam okrętowiec Vivit
Obrazek
Awatar użytkownika
JaCkyL
Posty: 785
Rejestracja: śr wrz 01 2004, 23:12
Lokalizacja: Lublin
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JaCkyL »

Hej
To ja będę pierwszy :)
Chciałbym nominować do Grand Prix Kartonwork model kolegi Laszlika P51D Mustang z wydawnictwa Haliński. Zdjęcia z budowy znajdują się TUTAJ. Model zrobił na mnie wielkie wrażenie, dlatego postanowiłem go nominować :) Może kiedyś dojdę do takiego poziomu w sklejaniu kartonów.

Pozdrawiam.
_Grzecho_
Posty: 324
Rejestracja: pn cze 06 2005, 21:09
Lokalizacja: Parczew

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _Grzecho_ »

To ja zgłosze nominację jako następny. Zgłaszam relację Fiata 621 L w wykonaniu kierownika. Relacja robi (przynajmniej na mnie) wielkie wrażenie.
Obrazek
PanPanek
Posty: 205
Rejestracja: pt cze 10 2005, 22:13

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PanPanek »

Ja chciałbym zgłosić relację modelu
Sd.Kfz.250/3 "GREIF" w wykonaniu użytkownika Enzo. Nie mam zielonego pojęcia w jaki sposób drugi model w życiu można zrobić tak perfekcyjnie... Ja mam na koncie 10 modeli i nie dorastam Enzo do pięt...

link:
http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopi ... c&start=40
Obrazek
Awatar użytkownika
Enzo
Posty: 422
Rejestracja: sob lut 26 2005, 20:48
Lokalizacja: Krosno

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Enzo »

No to ja zgłaszam Konigstiger'a QŃ'a
relacja znajduje się tutaj
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
hide
Posty: 256
Rejestracja: ndz lis 27 2005, 15:53
Lokalizacja: Łódź

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: hide »

ja zgłaszam Hurricana zrobionego przez Dyzia http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopi ... =hurricane zdjęcia mówią same za siebie. można zgłaszać więcej niż 1 model ?

pozdrawiam
hide
Mama Just killed the man...
put the gun against his head...
push the triggle....
now he's dead...
staszkov

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: staszkov »

Witam.
Ja zgłaszam model P-51 Mustang wykonany przez Laszlika. Wybór taki, a nie inny dlatego, że model jak dla mnie został perfekcyjnie wykonany, bardzo czysto i starannie.

Pozdrawiam.
_Grzecho_
Posty: 324
Rejestracja: pn cze 06 2005, 21:09
Lokalizacja: Parczew

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _Grzecho_ »

staszkov, jak byś przeczytał temat to byś wiedział, że tan model był już nominowany
staszkov

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: staszkov »

Chyba każdy może oddać swoją nominację na kogo żywnie mu sie podoba.
Awatar użytkownika
hide
Posty: 256
Rejestracja: ndz lis 27 2005, 15:53
Lokalizacja: Łódź

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: hide »

Tak ale to są tylko nominacje, głosowanie zacznie się w styczniu :) i kilku krotne nominowanie jednego modelu mu w niczym teraz nie pomorze :)

pozdrawiam
hide
Mama Just killed the man...
put the gun against his head...
push the triggle....
now he's dead...
ODPOWIEDZ